NINJA - generalni topic

Balki

New member
Pošto su nas protjerali sa većine tema o motorima i govorili nam da offamo sa ninjama došlo je vrijeme da otvorimo svoj topic! Pošto sam vidio da nas ima dosta odlučio sam probiti led!
Pozdrav vozačima ninji (i onima koji bi ih htjeli voziti)!
 
Balki said:
Pošto su nas protjerali sa većine tema o motorima i govorili nam da offamo sa ninjama došlo je vrijeme da otvorimo svoj topic! Pošto sam vidio da nas ima dosta odlučio sam probiti led!
Pozdrav vozačima ninj (i onima koji bi ih htjeli voziti)i!

eo da se upisem među one koji bi htjeli ( budu ) vozit  :mrgreen:
 
Balki said:
Pošto su nas protjerali sa većine tema o motorima i govorili nam da offamo sa ninjama došlo je vrijeme da otvorimo svoj topic! Pošto sam vidio da nas ima dosta odlučio sam probiti led!
Pozdrav vozačima ninj (i onima koji bi ih htjeli voziti)i!

Jebate, gone nas ko štakore di god se pojavimo! Sad konačno imamo svoju špajzu! :mrgreen:

Mislim da je tema mogla odavno zaživit da smo manje PP-ali.

Htio bih napomenuti da su i vozači ostalih RR motora koji imaju neke usporedbe svojih strojeva s Ninjama ili su ih vozili dobrodošli s komentarima!
 
sad više nemam opravdanja za offanje po okolnim temama  :LOL:
 
Bump said:
sad više nemam opravdanja za offanje po okolnim temama  :LOL:

Sad ćemo offat po svojoj :mrgreen:

Nego, reci ti meni kolega, koliko si platio Yoshija i kakav je feeling s njime u odnosu na originalni top?
 
:inlove: ONCE NINJA ALWAYS NINJA.  :mrgreen:

Ustvari ovako.. (i nemojte me oblajat odmah) ..nisu ni nešto posebno, nit nešto dramatično bolje od drugih, nimalo najudobnije, ali... Iako sve to znam i ako prošetam uz istinu, da bi mi bilo nekog drugog RR-a lakše vozit zbog "nižine", kombinirat uz lak za nokte te šminku (ŠALA!).. ..opet ču završit na Ninji. Nekad. Kad mi bude dosta te.  :wink:

Tehnički samo mali - : god. 95 - 04: mali detajli koje bi ruku na srce mali zeleni mogli promjenit. Barem, da nas Yamo-Hondo-Suzo-volci ne zajebavaju..  :wink: (čok)  8)

Veliki + : promjene fizičkog izgleda.  (y)
 
Ivek said:
Sad ćemo offat po svojoj :mrgreen:

Kak ste krenuli mogli bi brzo u birtiji završit  (y) :mrgreen:
 
Ivek said:
Sad ćemo offat po svojoj :mrgreen:

Nego, reci ti meni kolega, koliko si platio Yoshija i kakav je feeling s njime u odnosu na originalni top?

joši je s 15 % popusta bio 4200 od titana i 3900 od inoxa ak se ne varam...ja sam uzo ovaj titanski jer mi se ne sviđa kad onak sav blješti...ja sam mislio da neću osjetiti razliku u snazi apošto nisam neki divljak ali se stvarno dosta osjeti nakon 6 tisuća da počne puno jače vući i direktnije se odaziva na gas...čak i zna zavrtit tu i tamo zadnju gumu u prazno...prije dok je bio pitom to nije bio slučaj  :)...i prekrasno puca kad mu se oduzme gas na večim okretajima  8)....budem ga snimio jedan dan...


e da i skoro sam ga izgubio  :LOL:...ja i balki smo išli jedan dan do pita i on mene zaustavi da mi se auspuh otšafio...i stavrno odšarafio se nosać s jedne strane i ispla je ona guma na nosaću...sva sreća pa je Grigić car pa mi je skinuo taj dio sa novog topa za crku kojeg ima na lageru a sebi naručio drugi da nemoram čekat (y) tak da sam isti dan bio u pogonu...
 
dscn4345xu8.jpg


dscn4327rh9.jpg
 
Bump said:
(y) (y)
          Stvarno mu lipo figura yoshimura,nema šta. (y)
 
Shoky said:
Se uopče vidi šta kad zakočiš! :jesus:
premda na ovim slikama ne djeluje tako...zadnje lampa se najnormalnije vidi  (y)

@ bajkerboy: odlično sad kad znaš di sam možeš doć do mene i platit cugu  :mrgreen: u ponedeljak sam na servisu sa pilom pa sam nakon toga spreman za vožnje  :D

@ svi vi s ninjama: koja vam je radna temperatura motora kad je vani malo hladnije, ili po zimi?
 
freebikercroatia said:
U vožnji rijetko preko 65-70

tako mala temperatura :shock:

meni zna doć i do 85 na otvorenoj cesti, al kad je vani fakat vruće

prije 69 ga ni ne silim