NINJA - generalni topic

evo imas barracuda auspuhe,dosta su povoljni...

 
  • Like
Reactions: singlica
Mivv? https://www.mivv.com/en/moto/kawasaki/zx-10-r/2008-2010-zx-10-r/ Nisu jeftini ko barracuda ali mozes nazvat covjeka u Motoparts d.o.o. (zastupnik za Hrvatsku i cini mi se Sloveniju). Ja sam tako napravio kada sam uzimao za svoga, rok dostave 3-5 tjedana jer po narudzbi on kontaktira tvornicu u Italiji da izrade auspuh (tako je meni rekao za ovaj stariji model), dobio auspuh na adresu, u subotu otisao na tehnicki, poslikali ga(sve potrebno dobijes sa auspuhom), poslali taj papir mailom u CVH, u ponedjeljak dobio na mail odgovor od CVH otisao na tehnicki, lupili pecat i platio 260kn cca
 
Hvala svima! ovaj mi je favorit ,najsličniji akrapoviću samo neznam kolko bi bila carina jer je iz Uk.
1594103120005.png
 
bolje polovni Akrapovič nego novo bilo šta drugo :mrgreen:
 
ma ne valja to ništa, unas ubalkana jedino acrapović je prava šuplja cijev
 
Hvala svima! ovaj mi je favorit ,najsličniji akrapoviću samo neznam kolko bi bila carina jer je iz Uk.
nema carine iz UK.

a realno gledano isti vrag,koji god da uzmes auspuh,ionako sa njime neces nista dobiti,osim zvuka,tako da uzmi si neki koji ti se svida izgledom..
 
Za moj model nema legalnog auspuha za cestu ni akrapović ni arrow ni leovince.samo race verzija.
Imam akrapovića na motoru i sad razmišljam zbog murije stavit neš drugo. Inače mi je akrapović vrh.
 
Ja imao na zx10r 2009 leo vinci gp pro...

uredno upisan u prometnu... strujko moze potvrditi :mrgreen:
 
Jel ima tko spaljeni stator za pokloniti-prodati paše mi 636, er6, versys 650, stariji zec....