NINJA - generalni topic

nitko nije savršen 😇 🤣
 
uskoro će sezona grijanja pa bu 10 metri drf vrijedilo više nego izvožena desetka :mrgreen:
 
ma šta ga briga, ako bude sreće, možda riješi drva za cijelo selo, ili građevni materijal za seosku zadrugu.. 😜
 
Staro van, novo nutra , na vrijeme :mrgreen:
 

Attachments

  • IMG_20200731_212304.jpg
    IMG_20200731_212304.jpg
    140.7 KB · Views: 94
  • Like
Reactions: pikacu79
ljudi, koliko je vama tesko motat volan kada stavite amortizer volana na najcvrsce? meni se skoro pa isto osjeti, razlika je ful mala. skinuo sam ga i probao ga i na najtvrde mi je opet nekako mekano, mislim mogu ga bez problema vracat. uzet cu ga u firmu pa cu vidit a neko vrijeme cu onda bez njega bit i vozit se
 
nemoj bez njega, ali ti serijski ohlinsi na 10-kama nemaju veze s vezom iako izgledaju isti kao pravi..meni je bio uvijek do kraja i opet šamara..ali bez njega nemoj ni probavat' vozit' 10-ku..
 
skinuo sam ga i probao malo dir po selu, taman ulovio 5 minuta bez kise i bas mi nekako ne djeluje sigurno :mrgreen: @go-go, zavidao sam ga do kraja pa cu probat kad mi vrijeme dozvoli
 
I na mojoj 2009 je isto taj ohlins bio. Izgleda ko pravi al kako god ga okrenes nema neke razlike
 
I na mojoj 2009 je isto taj ohlins bio. Izgleda ko pravi al kako god ga okrenes nema neke razlike
Eto vidis,a na mojoj funkcionira odlicno,i sad sta reci.... :mrgreen:

Uglavnom,Zekan,to je opce poznata stvar da su ohlinsi na tim modelima bili drek,pisalo se o tome vise puta,a jedno od rijesenja je dati ga prepraviti,i o tome se govorilo,ali neznam sad detalje. Mislim da su ljudi nosili onom majstoru za ovjese na Grobniku.
 
Eto vidis,a na mojoj funkcionira odlicno,i sad sta reci.... :mrgreen:

Uglavnom,Zekan,to je opce poznata stvar da su ohlinsi na tim modelima bili drek,pisalo se o tome vise puta,a jedno od rijesenja je dati ga prepraviti,i o tome se govorilo,ali neznam sad detalje. Mislim da su ljudi nosili onom majstoru za ovjese na Grobniku.

znaci tesko okreces volan na mjestu kad je skroz stisnut. mogao bi ja u pkl-u arucit sve sta treba pa ga reparirat ali ne zelim se bas s tim zezat