NINJA - generalni topic

ma zavrneš ga do kraja i za cestu je ok..bez brige budi..ja sam i grobnik s njim vozio i za 1:66 je super..🤭
 
znaci tesko okreces volan na mjestu kad je skroz stisnut. mogao bi ja u pkl-u arucit sve sta treba pa ga reparirat ali ne zelim se bas s tim zezat
Ne,sasvim normalno okrecem volan kad je stisnut do kraja,ali je fora u tome da mora biti stisnut do kraja,inace i nema bas funkcije.
 
Ne,sasvim normalno okrecem volan kad je stisnut do kraja,ali je fora u tome da mora biti stisnut do kraja,inace i nema bas funkcije.

jer meni je dosad bio otprilike na sredini namjesten, vidit cu na iducem diru kako se ponasa. na zadnjem diru sam stavio na 5 jacinu od 18 ako se ne varam i bas je bio vatromet
 
jer meni je dosad bio otprilike na sredini namjesten, vidit cu na iducem diru kako se ponasa. na zadnjem diru sam stavio na 5 jacinu od 18 ako se ne varam i bas je bio vatromet
E jbga,ja nisam brojio klikove,od kako sam ga kupio,bio je namjesten na najjace,meni je to ok pa sam ostavio. Ustvari probao sam jednom malo oslabiti,ali mi je i u mjestu to bilo nekako labavo,pa sam vratio na najjace.
Odmah sam se osjetio posramljen,jer sam posumnjao u odluke bivseg vlasnika. :mrgreen:
 
Morat cu je tocno jedan dan doc propuhat malo... jadan motor samo stoji a navikao na akciju :mrgreen:
 
Mozda radi kak spada samo pri naglim trzajevima za sto je vjerojatno i dizajniran?

Ja sam svoj bitubo otvorio kad sam uzeo motor i unutra je bila neka emulzija ko topljena cokolada uzas..
Ocistio zamjenio sve oringe i vozi nije to unutra neka Nasina inženjerija.
Vanjske čistaće se moze ostaviti jer dok su oringovi unutra dobri nece pišati....

Moze se kombinirati sa uljima isto od 2.5w pa do 10w
 
Ma nije... danas kontrole nisu rigorozne ko prije... bitno samo da je leo vinci upisan u prometnu :mrgreen:

to im je dovoljno:ROFLMAO:
 
šta kaže struka, pita riker..

20200810_103047.jpg
 
nije loše ali može bolje, kompresiju otvorit 1 klik, a povrat zatvorit 2 klika i postići će se savršena homogenost potrošnje gume