NINJA - generalni topic

Odavno je bilo i vrijeme za novi ZX-10r, ovaj zadnji izgleda kao da je netko na Ninju 300 stavio kotače i vilicu od nečeg ozbiljnog, a instrumente skinuo sa RC 51:mrgreen:
Dosadašnja desetka mi je bila jedan od najljepših motora uopće, novi nikak da mi sedne d tom novom gubicom, makar idu svi u tom smjeru zbog tih aerodinamičnih krila i pizdarija. E sad, ko bude kak uspješno uspel to integrirat u dizajn, a da ne strši ko na prototipovima u GPu....
I koji će k+++c opletena crijeva na motoru s ABSom ionak :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: e39 and LemmyZD
ma link pipe mi je od jednog komada i ide mi do tocno do slip on-a. neznam dali je dobro za motor da je prijelaz sa 60 na 52. to mi je prvo palo na pamet da se napravi
slobodno napravi tu redukciju sa 60 na 52,nece mu nista biti,vozi ga bez dbkillera.
 
Samo hrabro junački do prve patrole/tehničkog. ;)
ja imam cijeli ispusni sistem otvoren,motor se cuje normalno,nije preglasan,dosta ovisi o raznoraznim promjerima i parametrima jacina buke,duzina topa,unutrasnjost samog topa,izolacija(vuna),itd.

sa proslim slip-on,sto sam imao na motoru,zvuk je bio preglasan,kao ovi sto imaju na trkama,tako se je cuo glasno,a sa ovim trenutnim mi se cuje dosta tise,kazem normalno,nemam nikakvih problema sa murijom,tako da dosta razina buke ovisi o samome topu i nekim drugim stvarima,ali da u pravilu si sa otvorenim sistemom ili samo bez dbkillera,dosta glasnije od seriskog.
 
danas sam isao pogledat jednu ninjicu zx10r 2011. dao bi svoju plus nadoplata. motor je ajme meni, fantazija. ali nisam spreman se oprostit od crne guje barem jos jednu sezonu :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: as17
Kako su krenuli, brzo će u Akashiju rasprodat tih limitiranih 500 RR-ova. Ako već i nisu. :cool:
 

Attachments

  • RR.jpg
    RR.jpg
    137.9 KB · Views: 146
Konzerviran, kontinentalac je gotov za ovu sezonu :)
 

Attachments

  • Screenshot_20201129_202334_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20201129_202334_com.android.gallery3d.jpg
    137.1 KB · Views: 129
naši zastupnici još nisu skužili da je izašla nova 10-ka..
da ne kažem da kms na svojoj stranici ima zadnji cjenik od 2019..
kud sad s parama..
 
naši zastupnici još nisu skužili da je izašla nova 10-ka..
da ne kažem da kms na svojoj stranici ima zadnji cjenik od 2019..
kud sad s parama..
Pozdrav. Prezentacija nove ZX-10R i ZX10RR traje već od 16.11. ,boje za EU tržište i cijene objavljene su 23.11. Stranica KMS-a trenutno ne radi u potpunosti jer ide u redizajn :) tako da ni nemožete otvarati cijenike. Trenutno sve nove objave za sve modele itd radimo preko FB profila Kawasaki Hrvatska. Ninja ZX-10R (2021) iznosi 151.000kn do registracije ,a model RR 223.000kn . Ali isto tako imate na Akcijama modele ZX10RR /2019 po cijeni 170.000kn. Novi modeli za 2021 dolaze u 5mj./2021 i rezervacije su već krenule....LP svima :) (y)
 
a decko je ovo imao upisano na svojoj desetki. cudno mi bilo jer nisam vidio ovakav auspuh na 2009 ali po papirima ide u knjizicu :)