NINJA - generalni topic

636 nakon podešavanja ventila prođe 180 km sa 14litara benzine tj. punog rezervara umjesto do sada 215/220 km..
Stavljen je i k&n filter.. mašina radi uglađenije ali troši više..?? aaaaa
Ista benzinska ista vožnja..
 
Jel smrdi pojačano po benzinu iz ispuha? Ako je odgovor potvrdan, digni tank i kreni od vakuuma na ubrizgavanju (provjeri dal su sve cjevčice spojene kak spada). Imal sam isto takav filter (kratko, nisam bil zadovoljan i stavljal sam original pošto zamjenski za original nema) na tom motoru u kombinaciji s twobrothers auspuhom, pa mi je potrošnja bila isto viša nego sve original, ali ni blizu toliko. U kombinaciji s tim auspuhom i OEM filtrom je razlika u odnosu na sve original bila neznatna.

P.S. ak ko treba dupli TwoBrothers za 636, prodajem i prilažem OEM filter s 1000 km prijeđenih (y) :mrgreen:
 
ako nemas katalizator,ispusni sistem ti je otvoren,motor je mapiran,podesen ili?

ako da,onda ga opet moras dati podesiti posto si sada stavio drugi auspuh.

ma sad kad je fi52 radi ko singerica. na bodisu bez katalizatora je bila puno veca oscilacija u okretajima. a moram probat vozit pa cemo vidjet
 
iskreno ja tebe nist nekontam,ako nemas katalizator,nema ni sondi,ispusni sistem ti je otvoren,pretpostavljam prijasnji je vlasnik motora to radio,ako je to tako kako sam ja napisao,motor se je morao nanovo podesiti-mapirati po tom otvorenom sistemu i tom bodis auspuhu,a ti si sada stavio drugi auspuh,motor se opet nanovo mora podesiti,nova mapa,prema tom novom auspuhu,.

kada je motor seriski tj ispusni sistem,onda mozes stavljati i mijenjati slip-on,bez da masini,smjesi ista bude.
 
šta kaže struka..

2021-kawasaki-zx-10r-zx-10rr-ninja-first-look-4.jpg
2021-kawasaki-zx-10r-zx-10rr-ninja-first-look-26.jpg
2021-kawasaki-zx-10r-zx-10rr-ninja-first-look-24.jpg
2021-kawasaki-zx-10r-zx-10rr-ninja-first-look-10.jpg
 
na prvu mi nije sjela ali sve bolja i bolja mi je. gledam malo po youtubu, ima vec amera koji su je kupili. crna dosta dobro izgleda