NINJA - generalni topic

Molio bih stručno misljenje mrguda naseg clana racing Teama da napise svoj stručni i opsežni komentar pokušaja kupovine doticnog Kawasaki ninja....
 
Ako nista drugo bar se budući vlasnik moze hvaliti da smije vozit lijevom stranom ipak je to engleski motor...😎
 
ovo postaje interesantno,ajde mrgude ocemo detalje!😁
jebiga, ljudi iz neznanja svašta popuše, većina nas je to prošla, to baš i nije smiješno

smiješno je dok ljudi znaju unaprijed da kupuju 3 u 1 kojeg kasnije ne mogu godinu dana regati
 
  • Like
Reactions: ODST
Lik koji ga prodaje je pljunuti Rodney iz mućki...dalje zaključite sami
Ako nista drugo postivam pertlanje motora i vezicu preko kocnice sigurnost na prvom mjestu...
Screenshot_2021-01-10-21-35-47-510_com.android.chrome.jpg
 
  • Haha
Reactions: MOONSHIELD
jebiga, ljudi iz neznanja svašta popuše, većina nas je to prošla, to baš i nije smiješno

smiješno je dok ljudi znaju unaprijed da kupuju 3 u 1 kojeg kasnije ne mogu godinu dana regati
prvo nesmijem se ja nikome,mozete vi tu srati i pisati o tome motoru,sta god hocete,pa sta ako je bio razjeban,lupan itd,pa sve se to popravi,ovaj pise glava varena i sta sada?,povari se,obrusi i ko nova.

tko je kupio 3u1 i nije rego motor godinu dana,malo mi vec ides na onu stvar sa time,vec si mi to u par navrata pisao,ak te zanima,kada sam kupio zx10r regao sam ga 2-3mj nakon kupovine,kupio orginal auspuh za 100e,motor je u top stanju,nikakvih problema nemam sa njime,tako da nemoj mi pisati gluposti.
 
  • Like
Reactions: Lady Devil
Svakako nebi bilo lose da vi koji znate nesto o tom motoru napise, pa da sadasnji vlasnik odmah rijese probleme dok nije kasno 😉
 
ljudi su pogledali, probali, zaključili da je to to i kupili, šta sad dalje itko ima o tome pametovat

nije ni moja Ninja bila skroz orginal kad sam ju kupio, ljigave zelene Harris gripove sam mijenjao za OEM Kawasaki pa nisam propao - nebudu ni oni s tih par sitnica :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Kawah
e bas to tibore,pa sta se nije netko od forumskih strucnjaka ponudio dami,pa osao sa njome pogledao,savjetovao,lako se sada igrati generala poslije bitke,nema vise dzentlmena.
 
prvo nesmijem se ja nikome,mozete vi tu srati i pisati o tome motoru,sta god hocete,pa sta ako je bio razjeban,lupan itd,pa sve se to popravi,ovaj pise glava varena i sta sada?,povari se,obrusi i ko nova.

tko je kupio 3u1 i nije rego motor godinu dana,malo mi vec ides na onu stvar sa time,vec si mi to u par navrata pisao,ak te zanima,kada sam kupio zx10r regao sam ga 2-3mj nakon kupovine,kupio orginal auspuh za 100e,motor je u top stanju,nikakvih problema nemam sa njime,tako da nemoj mi pisati gluposti.
idući puta dok ideš kupovati motor nemoj okolo ispitivati jer ćeš ionako kupiti prvi koji ti se svidi na slikama s obzirom da su ti standardi niski, a meni definitivno škola da ubuduće ne dajem tu nikakve savjete nekim hajvanima koji su prvi puta sjeli na motor..
 
niski standardi.🤣

dao bog,kada budem slijedeci put isao kupiti motor,da si kupim motor koji je u stanju,kao ovaj trenutni i da me sluzi kao ovaj,i da budem sa njim zadovoljan,kao sa ovom desetkom.😀👍

ovaj hajvan je prvu put sjeo na motor 2008,i od onda se taj hajvan neskida sa motora,i ako bog da zdravlja i srece,jos dugo ce taj hajvan voziti motore.

hvala na uvredama,mislim da se vidi tko je hajvan.:mrgreen:🖐
 
  • Haha
Reactions: MOONSHIELD