NINJA - generalni topic

Ne se sekiraj ,optički od 0do10 ,dobar 8,5., tehnički i mehanički 9.Dato mu je kaj je trebalo .Malo ih je u ponudi ,a i švapski oglasi za takvo stanje ne odskaču puno.Realno 3500,za mene niti centa više .Kak sam rekel Mateku ,se prek tri i pol je Akrap plus Matris i lajtunzi za bremzu.
a kolko onda po tebi vrijede svi ostali koji se prodaju, znamo u kakvom su stanju?? ili rugoba 2006./'07.?? 2000-2500??
motor je odlična kupnja i manje od toga nebu vrijedil nikad dok je god u takvom stanju
najdi u švabiji/austriji takvog za 4000 eura, dofuraj si ga doma, uvezi, regaj, napravi servis pa si izračunaj jer ispod toga ga nebuš našel nigde
 
Nije me bilo 2 dana na kompu i odmah frka.... :mrgreen:

Toliko ste toga napisali da neznam koga bi citirala i kome sve odgovorila...

Uglavnom: naravno da nisam išla sama u S. Brod, već je moj muž išao kupit i to za sebe, jer je moja crna Ninjica... :love:.
Znamo da je bila razbijena i da je prepravljena,, pa tako je i cijena bila super jer se i moj muž bavi preradom motora. Imamo već 9 motora u garaži i stalno se nešto kupuje/prodaje, prerađuje itd...

Netko je spomenuo kako ćemo se zezat oko registracije...e pa ,to je upravo riješeno... :)
Muž ju je već dobro razganjao i za sad je sve ok. Treba tu još nekih stvari prepravit/napravit ali kao šta sam već napisala, i muž se bavi preradama...
Vjerovatno će oko proljeća bit u điru još jedna za kupovinu, vjerovatno isti model od 2011 -2015.

-----------------------------------
Dobronamjerni savjeti su uvjek dobrodošli i ako netko zna još koji detalj na koji bi treballi obratit pažnju slobodno napišite. Može i u inbox....
 
Ne se sekiraj ,optički od 0do10 ,dobar 8,5., tehnički i mehanički 9.Dato mu je kaj je trebalo .Malo ih je u ponudi ,a i švapski oglasi za takvo stanje ne odskaču puno.Realno 3500,za mene niti centa više .Kak sam rekel Mateku ,se prek tri i pol je Akrap plus Matris i lajtunzi za bremzu.
Jako teško da je otišla za 3500 al dobro... ta desetka je za to godište jedna od očuvanijih i boljih kod nas, a to onda nekog vraga i vredi, uostalom znao je Rumeni dobro kaj ima i kaj prodaje
 
Jako teško da je otišla za 3500 al dobro... ta desetka je za to godište jedna od očuvanijih i boljih kod nas, a to onda nekog vraga i vredi, uostalom znao je Rumeni dobro kaj ima i kaj prodaje
Možda sam krivo interpretiral,zapravo sigurno da je tak.Htjedoh reći da je vjerovatno otišel za tri i pol + vrijednost kompletnog Akrapa s granama i Matrisa na volanu,dakle po meni oko tri i devetsto plus minus sto.To je po meni ok i prihvatljivo za nekog ko takav bajk želi,mislim da je stanje više nego primjereno u odnosu na novčanu protuvrijednost. 👍 :cool:
 
drkal sam ko dečec na taj motor... sretan sam ko črf....

vrednost raste... regovan :)
 

Attachments

  • IMG-597acfec02d1455fe6b4528be32e0400-V.jpg
    IMG-597acfec02d1455fe6b4528be32e0400-V.jpg
    163.4 KB · Views: 162
Grom i pakao...

a ja mislio opatica se vozila svake četvrte nedelje na misu....

lijepo mi ga je uvalio zguza....

a niš njuskalo pa malo kredita i bum si novoga fantica kupio :) (šalim se bobrok nemoj se opet priljepit)
 

Attachments

  • 20210115_194116.jpg
    20210115_194116.jpg
    336 KB · Views: 88
  • Like
Reactions: pikacu79
ja konacno danas upalio crnu guju nakon dugo vremena



i imam pitanje za znalce. skinuo sam danas naljepnicu jer je stvarno bila losa i popucala i jako mi se svida kako izgleda ispod naljepnice. dali je moguce malo osvjecit kompletan top da izgleda ko na mjestu naljepnice

 
  • Love
Reactions: pikacu79