NINJA - generalni topic

Ak bute tak dobri i dalje ,mislim ti Matek i Moon,bum reskeral kupiti Budweisera da vas locco počastim. Dobrodošli su i ostali ,za njih misno vinčeko da se oslobode treme. 😂 👍🍸🍻
Litru obicnega,i jenega radajnera im daj, to bu dosta, a morti i prevec. 😁
 
evo i moj završio na aparatima..:sick:

20210123_134939.jpg
 
Za "malo veću" cijenu od ove za taj komad pleha si kupiš cijeli set zamjenskih oklopa. Ak ti je motor u originalnom stanju, to bi meni, osim guma i svih tekućina, bila početna točka prije nek bi opće prismrdil na stazu. Samo farovi imaju dobru kilu-dvije. Riskirati OEM oklope i plastike i rasvjetna tijela je suludo (osim ak ti motor nije govno). Ak pa ga rasturiš (bog nedaj) opet imaš kaj prodat :mrgreen:
 
ma nebi davao toliku lovu, da je 20 dolara bi dao ali stvarno ih nema. neznam, dali ih napravit ili. ma uzeo bi ja oklope ali samo bi probao, cisto radi znatizelje
 
Ako si imalo spretan s rukama ove poklopce si sam napraviš, a ne da daješ skoro 70 dolara za dva komadića aluminija
 
pa ne treba ti ništa, vida i podloška, i prelijepiš crnim ductapeom i šta..
izvadiš i farove i rupe isto ductapeom..
tako sam i ja na staroj 10-ki ima karbone sa rupama za farove i onda preko rupa ductapeom..
 
pa ne treba ti ništa, vida i podloška, i prelijepiš crnim ductapeom i šta..
izvadiš i farove i rupe isto ductapeom..
tako sam i ja na staroj 10-ki ima karbone sa rupama za farove i onda preko rupa ductapeom..

i to je dosta dobro, jeftino i brzo rijesenje
 
ma nebi davao toliku lovu, da je 20 dolara bi dao ali stvarno ih nema. neznam, dali ih napravit ili. ma uzeo bi ja oklope ali samo bi probao, cisto radi znatizelje
Onda nemoj ni ić, jer nitko tko je probao nije nakon toga reko "nebum više nikad ne sviđa mi se" :mrgreen: jednom kad probaš gotovo je...
 
  • Love
Reactions: Modesty40 and go-go