NINJA - generalni topic

stalno si mislim da nebi svoju ninju prodavao, da nebi opet uzimao nesto drugo i onda mi @Tibor promjeni misljenje. sjeo na poslu na komp, otvorim forum i vec sam po njuskalima, mobile de, indexi a posao neka pati
evo ti onda još malo motivacije na promjenu mišljenja:mrgreen:

DSC_6301_1.jpg
 
pitanje za znalce - montiram na cenera klijesta sa ZX6R 2011, uzeo rabljene...e sad, uzel sam nove kocione obloge al nemam nikakve plehice koji idu sa straznje strane, di to uzet?
 
ti limići imaju svoju funkciju i glupo ih je baciti što većina pametnjakovića i radi kad serijske pločice mijenja za najjeftinije trw il nedaj bože cl...

@CroKick za neke motore se mogu uzet nove, ali većinom dolaze u kompletu sa OEM pločicama pa je najbolja i najjeftinija opcija otić do nekog kawa servisa i zamolit da ti ih skinu sa starih orginal pločica koje su bacili zbog potrošenosti... ili kupit nove OEM pločice što je ionako uvijek najbolja opcija za OEM diskove :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: CroKick
u teoriji da, u praksi ne
i što pobogu fali trw-u..znam da nije RRacing approved, ali za cestovnu upotrebu sasvim korektne pločice
 
ti limići imaju svoju funkciju i glupo ih je baciti što većina pametnjakovića i radi kad serijske pločice mijenja za najjeftinije trw il nedaj bože cl...

@CroKick za neke motore se mogu uzet nove, ali većinom dolaze u kompletu sa OEM pločicama pa je najbolja i najjeftinija opcija otić do nekog kawa servisa i zamolit da ti ih skinu sa starih orginal pločica koje su bacili zbog potrošenosti... ili kupit nove OEM pločice što je ionako uvijek najbolja opcija za OEM diskove :mrgreen:

nazalost vec sam uzeo aftermarket plocice al mogu jos vratiti, cini se da cu onda uzet original ak dolaze s limicima
 
i mislim da ti je pumpa 16-ica, trabaš stavit 19-icu isto od novije šestice ili četrnaestice, onda je to to..