NINJA - generalni topic

gogo GLUPANE!!!! 😂 😂 😂 😂

IMG-20210630-WA0004.jpg
 
Po mojem, ako si radiš sam, bolje stavi cr9e i promijeni svakih 12 ili 18 tisuca nego iridium. Predloženi intevali iridiumki su u pravilu cca 42 tkm, koje ta ninja zapravo nema propisane.Dapače, iridiim je u konačnici bolja opcija.
 
Po mojem, ako si radiš sam, bolje stavi cr9e i promijeni svakih 12 ili 18 tisuca nego iridium. Predloženi intevali iridiumki su u pravilu cca 42 tkm, koje ta ninja zapravo nema propisane.Dapače, iridiim je u konačnici bolja opcija.
12 iljada ću ja napravit u 15 godina tako da to nije toliko bitno..bitno mi je samo da ne falin, jer dosad ih nisan nikad minja, a motor san uzea 2009 godine i sad je došlo vrime ih konačno prominit.radit će mi prika jer san ja tudum za bilo kakve radove
 
Last edited:
Savjet bi triba, za Ninju 636, 2003 godina, triba bi minjat svićice, pa gledan koje bi bilo bolje uzet od predloženih.Razlika u cijeni je prilična, zanima me kvaliteta

šta god staviš dobro je..moj savjet, nađi povoljno iridiumke sad na popustima..i svi sretni..
 
Bez puno mudrovanja.Za taj motor ide x svijećica,ako mu je tvornički propisana Nego Cr9e ,onda stavi to kaj je propisano .