NINJA - generalni topic

Sta onda ipak i nosac tablice mora imati e broj???

ja sam imao preko "veze" i pita me sliku motora. ja pokazem i on me pita ako mi retrovizori imaju e broj. onda me pitao za nosac tablice. imam prekolopni ali katadiopter, zmigavci se vide, pod pravim kutom je, svjetlo tablice...a ne ne, mora bit original ili nikako
 
30 hiljada kuna imaš kod mene za kauciju za friškiju nindžu :)

a ovako nešto..

20220513_101423.jpg
 
jel zna netko na koliko se tocno steze Nm prednji kotac ninja 636 03god?,u manualu mi pise samo za zadnji kotac 127Nm,za prednji nisam nasao podatak.
 
Nema ljepše nego doć na tehnički, lijepo malo porazgovaramo, polupaju žigove i vozi dalje miško. I tak već 47000❤️
 
🤣

ajde dobro onda je znaci ista sila kao i za straznji 127Nm,stegnem ga na toliko i onda je spreman za Race.:mrgreen:💪🏍

googlo sam i ja,al bolje je pitati sta kaze struka sa foruma,ipak je forum pun vrsnih znalaca,kakvih nigdje na svijetu nema,samo na balkanu.😅

ugl hvala.😁👍
 
Nema ljepše nego doć na tehnički, lijepo malo porazgovaramo, polupaju žigove i vozi dalje miško. I tak već 47000❤️
meni tehnicki doslovno traje minutu,tip samo uslika motor i prepise km i to je to,prosle godine ga pitam da mu upalim motor,svijetla,zmigavci i to,on kaze netreba vidi on da to sve radi,ahaha.😅

uvijek idem kod istog tipa,kaze on cim se to tako sve sjaji,uredno,oprano,uglancano mora da radi,to je od clana Alfa skola odrzavanja motora,sve mora da blista,alfa idol nama mladima,samo je zjb stvar sa onim atestom auspuha u cijeloj hr,to mu je jedini minus.🤣👍
 
Meni je svejedno kod koga dođem, jedino je uvijek smijeh oko naljepnice Akrapović jer je top originalni. Ja sam valjda jedina takva 😂
 
  • Haha
Reactions: Ivanos46
I moja aprilija iz 2000 isto tako prođe tehnicki, a da nebi trebao 15 ili 20 godina noviji motor