NINJA - GPZ900R

Baš bi ga volija vidit uživo


Poslano sa Crkvenog Zvonika
 
gepeze said:
Nisi stavio bočna pojačanja / spona, masine i rame, S nosaš?

Dosta sam pratio forume i opčenito po internetu gledao šta ljudi rade sa zrxom i zapravo su mišljenja podjeljena oko pojačanja. Netko govori da nema nikakve razlike, netko da je čak odmoglo a netko da je dobio +20hp:)))

Na svjetskoj sceni jedini koji ozbiljno koristi zrx za stazu je James Compton, plus šta je čovjek preko deset godina odradio u suzukijevom timu kao mehanicar. Svake godine odvozi pikes peak na zrxu i na svojim motorima ne koristi pojačanja niti rame niti zadnje vilice, tvrdi da je radio testove konkretno za zadnju vilicu i da nema nikakvog poboljsanja
 
FZR_1000 said:
Dosta sam pratio forume i opčenito po internetu gledao šta ljudi rade sa zrxom i zapravo su mišljenja podjeljena oko pojačanja. Netko govori da nema nikakve razlike, netko da je čak odmoglo a netko da je dobio +20hp:)))

Na svjetskoj sceni jedini koji ozbiljno koristi zrx za stazu je James Compton, plus šta je čovjek preko deset godina odradio u suzukijevom timu kao mehanicar. Svake godine odvozi pikes peak na zrxu i na svojim motorima ne koristi pojačanja niti rame niti zadnje vilice, tvrdi da je radio testove konkretno za zadnju vilicu i da nema nikakvog poboljsanja

Tako nešto sam si i mislio. Lijepo izgleda, ali nema koristi.
 
Prošao sam kraj parkiranog ZRX-a prije cca mjesec dana, nisam previše detaljno zagledao al prvi dojam je stvarno wooow!
Boja je super ispala, vilice su se uklopile, rep isto  (y)  (y)
 
max32gb said:
Jeli mi se čini ili je guma na prednjem kotaču okrenuta kontra rotacije?
Usmjerene šare na prednjoj gumi su uvik u kontri u odnosu na zadnju, pa ti se čini van logike, ali nije. :wink:
Nešto u vezi kočenja po mokrom.
 
ima li tko komade plastike od gpz 900 .Trebaju mi komadi razbijenih oklopa  da povarim masku i ralicu od gpz
 
Shepa said:
Usmjerene šare na prednjoj gumi su uvik u kontri u odnosu na zadnju, pa ti se čini van logike, ali nije. :wink:
Nešto u vezi kočenja po mokrom.

Svaki ddan saznam nešto novo. Ovo stvarno nisam znao, i van logike je. Da sam se našao u raspravi - kladio bih se da sam u pravu  :misli: