Nisam izdrzao...ALPE

QuinnSaab said:
...ma nis, ceste dobre za voziti, ljudi susretljivi prema motoristima, divna priroda...nista sot svicarska nema u kojoj si trenutno ako jesi... :mrgreen:

Ceste su dobre skoro svuda

Ljudi su puno susretljiviji u npr. maroku, ceskoj, turskoj itd (pogotovo prema motoristima)

Priroda???? nista nije ljepsi kamen u Alpama nego u Dalmaciji, Bosni, Srbiji ukrajini i sta ti ja znam di sve ne

a i kazne su kudikamo skuplje nego u Hr ili istocnije  :palacdolje: :palacdolje:

p.s. da tamo sam
 
zoky_29 said:
Ceste su dobre skoro svuda

Ljudi su puno susretljiviji u npr. maroku, ceskoj, turskoj itd (pogotovo prema motoristima)

Priroda???? nista nije ljepsi kamen u Alpama nego u Dalmaciji, Bosni, Srbiji ukrajini i sta ti ja znam di sve ne

a i kazne su kudikamo skuplje nego u Hr ili istocnije  :palacdolje: :palacdolje:

p.s. da tamo sam
Pricaj nam onda o tome gdje je tebi gust za voziti...otvori temu  :wink:
 
QuinnSaab said:
Pricaj nam onda o tome gdje je tebi gust za voziti...otvori temu  :wink:

mrsko mi, u 7 (sedam!) godina, koliko sam na forumu sam uspio skupiti 500 postova a ti bi da ti pisem romane?

samo vi pisite a ja cu uzivat citajuci

p.s. da ne spamam temu odgovor sam dobio tnx
 
vlais ng said:
DRUGA TURA 2014

Ako ima tko kakav prijedlog sta obići ali u blizini samo pucajte

fotografija+%25282%2529.JPG

Moj prijedlog je da se ostaviš slikanja monitora i počneš raditi one kratke linkove (ikonica koja izgleda kao karike lanca pa izabereš kratki url) pa ćemo sami dizati mapse i korigirati rutu.
Sa ovog zadnjeg ekrana uopće ne kužim gdje ideš
 
djuka007 said:
Moj prijedlog je da se ostaviš slikanja monitora i počneš raditi one kratke linkove (ikonica koja izgleda kao karike lanca pa izabereš kratki url) pa ćemo sami dizati mapse i korigirati rutu.
Sa ovog zadnjeg ekrana uopće ne kužim gdje ideš


E sad jebiga...
Imas desni klik misa pa save as,pa zoom..
 
A da to je jednostavnije nego tebi koji si ionako na toj stranci napraviti link. A tu je i copy paste....
 
Nisam na ajfonu sam :mrgreen:

Komp je u preduzecu...
 
vlais ng said:
PRVA TURA SLIJEDECE GODINE

xUXp7lKLSTrrVnTlzmlMXWO8WxDQj2yrQWimm-t_ipM=w1296-h968

probaj malo promijeniti rutu i umjesto sa Falzarego prijelaza skrenuti prema passo Valparola i onda na Grödner joch iliti Passo Gardena
 
htjedoh napisati umjesto sa Falzarego produziti ravno probaj skrenuti na valparola i gardena  :):)
a probaj ubaciti i passo di carezza u taj djir.
 
Bila,  (y) ovo jezero ima fakat najludu boju, no nemres se pribliziti osim setnicom okolo i krcato je bilo ljudima kad sam bila...i da posto smo stali ( iz drugog puta) bacila sam se u trosak kupovine kalendara (  :oops: eto kriva i mene ponekad pokoleba slabost kupovine) koji sada visi na zidu i uveseljava  me prekrasnim slikama  :0648:
 
QuinnSaab said:
Bila,  (y) ovo jezero ima fakat najludu boju, no nemres se pribliziti osim setnicom okolo i krcato je bilo ljudima kad sam bila...i da posto smo stali ( iz drugog puta) bacila sam se u trosak kupovine kalendara (  :oops: eto kriva i mene ponekad pokoleba slabost kupovine) koji sada visi na zidu i uveseljava  me prekrasnim slikama  :0648:

ja bih se volio baciti u to jezero. iako vjerujem da je voda hladna.
ali morati cu opet tamo ...
 
kronik said:
ja bih se volio baciti u to jezero. iako vjerujem da je voda hladna.
ali morati cu opet tamo ...
Ma ja sam to htjela no u ovo jezero nemres, zabranjeno  :(
Ja sam se uspijela donekle okupati u jednom drugom no voda je fakat ledena
 
kronik said:
ja bih se volio baciti u to jezero. iako vjerujem da je voda hladna.
ali morati cu opet tamo ...
Mondsee...Attersee (kod tebe) - brrrrrr.....hladno.
Chiemsee (kod mene) - malo manje brrrrr...al' isto hladno  :mrgreen:
Plansee kod Garmisch-Partenkirchena - ultra brrrrr...  :?
 
banditR said:
Mondsee...Attersee (kod tebe) - brrrrrr.....hladno.
Chiemsee (kod mene) - malo manje brrrrr...al' isto hladno  :mrgreen:
Plansee kod Garmisch-Partenkirchena - ultra brrrrr...  :?

sve neka "planinska" jezera :) niti usred ljeta nisu topla ....
Probaj jednom Traunsee na sredini :) :)