Nisam izdrzao...ALPE

Evo ako koga zanima rute koje smo odradili ja i supruga zadnja tri ljeta. Garantiraju desetke GB fotki i prekrasnih krajolika. Samo treba pogoditi vrijeme! Mjesta, pravila i informacije za prijeđene rute su sve naravno sa ovog foruma!!!

...za nagodinu Francuske Alpe i zapadna Švicarska (valjda, možda!?!?!)

SZtTJ3e.jpg

AkUUngf.jpg

u8HHIVj.jpg

6YMJjvx.jpg
 
kao i uvijek odlično  (y)

kako ljudi iskoriste sve što im priroda pruža i zarađuju na tome  (y)
 
Za alpe treba dobro pratiti vrijeme.
Ne isplati se ici ako je magla,kisa ili snjeg.
Ne moze se dozivjeti ako je lose vrijeme,kao ni voziti po svim predivnim cestama.
Ja bi otkazao dan prije puta voznju ako je lose vrijeme.
 
Bravo Fireteam.
To se trazi.
Jos kad bi mogli slike s puta pogledati.
 
vlais ng said:
Bravo Fireteam.
To se trazi.
Jos kad bi mogli slike s puta pogledati.
Bas sam ga ja to htjela nagovoriti...Alpa nikad dosta
 
Odlične slije!  (y)
Ima bit da smo bili u isto vrime. Ja sam bija malo duže, pa san potega priko Nockalma, Grossa i Gerlosa na Fussen u njemačkoj. Iz Fussena smo se dva dana laganini vozali prema istoku po "Alpen Route". Priroda ne ostavlja bez daha ka na Grossu,  al' je cesta ludilo za stisnit malo. Na par dijelova nemaš pojma jesi li u Austriji ili Njemačkoj. Definitivno se isplati to odradit.




©

 
Odlično putovanje, još bolje slike...  (y)
Ja bih morao dva puta proći istim putem: jednom s guštom bez stajanja, a tek drugi put bih vadio fotić....  :mrgreen:
 
mrgud_sk said:
Odlično putovanje, još bolje slike...  (y)
Ja bih morao dva puta proći istim putem: jednom s guštom bez stajanja, a tek drugi put bih vadio fotić....  :mrgreen:
...zato se poAlpama uglavnom svi voze s kamerama na kacigi  :D
 
2 vlais ng:
Odlicno, puno korisnih informacija i prekrasne slike  (y)

Evo jedan link, moglo bi biti korisno:
http://www.motoitinerari.it/

2 QuinnSaab:
U sklopu priprema za Alpe 2014 kupljena GoPro kamerica  :D :D :D
 
MS051 said:
2 vlais ng:
Odlicno, puno korisnih informacija i prekrasne slike  (y)

Evo jedan link, moglo bi biti korisno:
http://www.motoitinerari.it/

2 QuinnSaab:
U sklopu priprema za Alpe 2014 kupljena GoPro kamerica  :D :D :D
Imas sad i motocycle edition  (y) i ja se pripremila, nadam se samo da cu moci voziti i da me prebacivanje filmica nece zafrkavati  :D
 
super put, super slike!

nego, kakvo je ovo parkiralište? BMW only allowed? :)

DSCN3739.JPG


a i inače, 70% motora na slikama BMW-jci


Nisam bio još tamo, ako moram reči da me malo iznenadila cijena cestarine, 23€ za motore?
Jel su ti pasevi uvijek tako skupi? A naplata je unatoč plaćenoj vinjeti, znači kao turistička atrakcija, ili?

 
To ti je servisna stanica za BMW-e jer nemogu proć cijelu turu a da nešto ne rikne.
 
potrosnja-goriva.net said:
super put, super slike!

nego, kakvo je ovo parkiralište? BMW only allowed? :)

a i inače, 70% motora na slikama BMW-jci


Nisam bio još tamo, ako moram reči da me malo iznenadila cijena cestarine, 23€ za motore?
Jel su ti pasevi uvijek tako skupi? A naplata je unatoč plaćenoj vinjeti, znači kao turistička atrakcija, ili?

Ispod Grossa, ak ne znas (ili se samo zezas)?  :misli:
www.grossglockner.at

Mozda slucajno na slici svi BMW, ali u stvarnosti nema cega nema. Iznenadil bi se da ima barem pola R-ova, ali opet svako gleda svoj tip motora pa mu izgleda da su svi njegovi gore. 23 orja je total bilo 2013 godine, ali ako kupis ili sredis smjestaj sa karticom koja se zove kärnten Card http://www.kaerntencard.at/ te ceste su znatno jeftiniije ili bespatne. Mislim da sam stavio negdje u temi smjestaj di sam zadnje bio u Alpama o toj karti...
 
einstein said:
To ti je servisna stanica za BMW-e jer nemogu proć cijelu turu a da nešto ne rikne.

:misli:
ne bi se bas slozio.....