nita.. ni kun ni uta...

ma ne može njima niko pobjeć....šta vam je...
 
Ja više nedem na more.Pa to tamo sve ludo,a na čelu Žeravica!
:mrgreen:
 
"djelujemo preventivno" u skrivenim automobilima i fatamo ljude iz bušje, ak žele djelovat preventivno nek stave auto policijski s oznakam a da je to policijski na sve punktove kaj oni misle da su bitni i nek samo tam stoji čak se mogu koristiti ko ameri sa kartonskim autima, to je preventiva a ne ovo.

kolko puta sam znal naići na tablu uz cestu gdje piše "policijska kontrola brzine" i odma sam usporil to je preventiva ježim ih ja

preventivno
 
ok, podržavam to

Ali ovo da im nitko ne može pobjeći :wink:
sve šta treba je "jedan pravi dečko" na motoru sa više od 100 ks i da pozna dobro cestu i mogu se slikat
Ako je taj u autu Schumacher, onda je onaj na motoru Rossi :mrgreen:
 
Ne vjerujem da ce baš hvatati R-a ako je mangup na njemu ali sam se sam uvjerio prošli vikend kako je 2 puta hvatao ljude na maxi skuterima .
Auto je brzo ali je tromo zbog kilaže i ako se ima muda može se pobijeći bez problema posebno u gradu gdje su kratke dionice
 
mrtvi debili 8) takvih se najviše bojin :D

p.s. moj zip je lijek za takve. oni mi po gradu mogu doslovno punit u guzicu.... :D
 
Nemoš od njih pobič. :pandur: Ja sam vidija kako je uvatija malog na trokolici,.
Mali je imao po slobodnoj procjeni dvi do tri godine :shock: :bonk: :troll: he he he he he