nita.. ni kun ni uta...

Danas mi baba za ručkom govori da je vidila čovika s tavom na glavi a ja se mislim kako je sve luđa i luđa, kad ono ona je u pravu :cool:
 
niksa said:
jokezakon said:
GussRadWixer said:
Nego, jel' ima to homologaciju? :shock:

Za tavu ima, ali za onaj vijak i maticu šta će ga ubit ako padne nema

to me sad podsjetilo na jedan vic:

vuče žena sina uz stepenice tako da ga drži za noge, a glava mu lupka po svakoj stepenici....

susjeda sva užasnuta izadje i kaže joj: gospdjo ispast će vam djetetu kapa!!

a ova odgovori: Neće, pričvrstila sam je s brokvom
:mrgreen: :mrgreen:

misljiš z čavljami, jer ja neznam ke je te "brokva"
 
Tako je Džingis kan zakucavao svakoga tko ne bi skinuo kapu kad je on prolazio... :mrgreen: :mrgreen:
 
Tip peče jaja na oko putem pa ih nabaci na pizzu kad stigne na odredište :mrgreen: To ja zovem expresnom dostavom, vrlo praktično, a još je i svježe :mrgreen: :mrgreen: 8)
 
jaja na oko - kurac u čelo :mrgreen:
 
Nike said:
jaja na oko - kurac u čelo :mrgreen:

:LOL: :LOL: To dobije kad prepeče jaja :mrgreen:
 
imam i ja jednu od dida kad je bija miner prije 50-ak godina. ima i sprida onaj nosač za uštekat bateriju. boja je racing red :D
 
vida je od kroma. a na ovoj temperaturi je i sterilizirana :dance: :shakefist: :bonk: ludega grada, meni žena rekla da je vidila facu, ja se ponada da neće dugo....................................
 
zamisli tripa policajcu kad ga zaustavi i jos ga pita kakva mu je to izraslina na kacigu....
ja bi mu reka da je novi zadnji model, za ove vrucine. tu bi provjerili inteligenciju organa reda i mira :D