nita.. ni kun ni uta...

Donedavno nas je bila većina takvih, pa to nimalo ne čudi. :paper:
Uzevši u obzir još filmove, drugo se ne može ni očekivati od naših polupismenih kvazi-novinarčića. :?
 
Baš sam htjeo spomenuti filmove... jer ovi zadnji pokazuju da motore voze samo neki šminkeri i slušaju hip-hop i rap - dakle stvari se mjenjaju...
 
toldi said:
I realni su kao i Zvjezdane staze (samo nasilniji). :mrgreen:
Da što se tiče stuntova i sl., ali realna društvena situacija je vrlo blizu. Nisu svi filmovi nastali iz isključivo mašte.
 
tko nije probao taj filling,tko nije okusio slast motora,benzina,svega šta ide uz to taj ne može to niti voljeti
samo smo izabrali da budemo to šta jesmo,u privatnom životu,poslu,familiji,samo imamo još taj nekad prokleti,nekad bogom dani motor kojeg se ne možemo niti želimo riješiti
a da cura ima među nama,ima!
i bit će ih sve više
 
da ce bit cura vise, ja se nadam.... ;)
A, zato sto spavam u satoru ne znaci da se ne perem.
Neznam zasto spavanje u satoru odmah znaci manjak higijene??

Rock glazba, kome pase nek ju sluse, kome ne, neka produzi dalje ili
neka ima tolerancije....

I, neka mi netko objasni sto je to "NORMALAN OBROK"???
Jogurt, kruh i parizer za dorucak jedem kad sam i doma....
a ne samo na susretu...
A za rucak/veceru, ili sta ima an susretu, a ako mi s ene svida onda neka pizzeria, ili nesto slicno...

Mozda je on mislio pod normalan obrok neko gospodin saborski zastupnik jelo po cijeni od 1500kn? jel to "normalan obrok"?

Sere me se na ljude koji pricaju o necemu o cemu nemaju pojma.
I jos povrh svega seru po drugima, i po tuđem stilu zivota. :evil:
Novinarcici polupismeni.... :2up:
 
KozA said:
da ce bit cura vise, ja se nadam.... ;)
A, zato sto spavam u satoru ne znaci da se ne perem.
Neznam zasto spavanje u satoru odmah znaci manjak higijene??

Rock glazba, kome pase nek ju sluse, kome ne, neka produzi dalje ili
neka ima tolerancije....

I, neka mi netko objasni sto je to "NORMALAN OBROK"???
Jogurt, kruh i parizer za dorucak jedem kad sam i doma....
a ne samo na susretu...
A za rucak/veceru, ili sta ima an susretu, a ako mi s ene svida onda neka pizzeria, ili nesto slicno...

Mozda je on mislio pod normalan obrok neko gospodin saborski zastupnik jelo po cijeni od 1500kn? jel to "normalan obrok"?

Sere me se na ljude koji pricaju o necemu o cemu nemaju pojma.
I jos povrh svega seru po drugima, i po tuđem stilu zivota. :evil:
Novinarcici polupismeni.... :2up:

Ja to ne bi mogel lepše reći. :cool:
:biker:
 
blackbird24 said:
tko nije probao taj filling,tko nije okusio slast motora,benzina,svega šta ide uz to taj ne može to niti voljeti
samo smo izabrali da budemo to šta jesmo,u privatnom životu,poslu,familiji,samo imamo još taj nekad prokleti,nekad bogom dani motor kojeg se ne možemo niti želimo riješiti
a da cura ima među nama,ima!
i bit će ih sve više

Uz ovo APSOLUTNO stajem!!! :cool: BRAVO!!! (y)
 
KittyBIKE said:
blackbird24 said:
tko nije probao taj filling,tko nije okusio slast motora,benzina,svega šta ide uz to taj ne može to niti voljeti
samo smo izabrali da budemo to šta jesmo,u privatnom životu,poslu,familiji,samo imamo još taj nekad prokleti,nekad bogom dani motor kojeg se ne možemo niti želimo riješiti
a da cura ima među nama,ima!
i bit će ih sve više

Uz ovo APSOLUTNO stajem!!! :cool: BRAVO!!! (y)

I ja se slazem, ali mislim da mi i u regularnom zivotu ostajemo bikeri i ponasamo se tako... :wink:
 
KozA said:
da ce bit cura vise, ja se nadam.... ;)
A, zato sto spavam u satoru ne znaci da se ne perem.
Neznam zasto spavanje u satoru odmah znaci manjak higijene??

Rock glazba, kome pase nek ju sluse, kome ne, neka produzi dalje ili
neka ima tolerancije....

I, neka mi netko objasni sto je to "NORMALAN OBROK"???
Jogurt, kruh i parizer za dorucak jedem kad sam i doma....
a ne samo na susretu...
A za rucak/veceru, ili sta ima an susretu, a ako mi s ene svida onda neka pizzeria, ili nesto slicno...

Mozda je on mislio pod normalan obrok neko gospodin saborski zastupnik jelo po cijeni od 1500kn? jel to "normalan obrok"?

Sere me se na ljude koji pricaju o necemu o cemu nemaju pojma.
I jos povrh svega seru po drugima, i po tuđem stilu zivota. :evil:
Novinarcici polupismeni.... :2up:

Jučer sam bila na susretu i dok sam sjedila na travi s frendovima bikerima, oni klopaju hranu (kruh i narezak, primjerice) koju su ponijeli, ja ćevape koje sam tamo kupila, osjećala sam se tako ugodno, atmosfera za 10, da se nekad ni kod kuće ne osjećam tako super!! A i bit susreta je da se ljudi opuste i zabave, ne da moraju potrošiti hrpu novaca i spavati ne znam gdje i jesti ne znam što.
A čar noćenja u šatoru u prirodi ne može se ni sa čime usporediti, samo što su se nekim ljudima izgubili avanturistički duh i afinitet prema prirodi. Da nisam vodila sa sobom društvance koje sam morala vratiti doma, vjerojatno bih i sama prenoćila ondje. Ma to se uopće ne može riječima dočarati, to se mora probati!
Ljudi iz okolnih mjesta je bilo napretek, začudila sam se koliko ih je povelo i klince koji su plesali na rock i obilazili motore, pa čak, na kraju krajeva, gledali i striptease :mrgreen: (Na putu do auta čujem jednu mamu kako govori sinu: "Nemoj tati ništa reći za ovo (striptease), reći ćemo da smo bili tu al' da nismo ništa vidjeli :mrgreen: ) Bilo je i puno Mađara i to je sve djelovalo tako prijateljski, kao da se svi poznaju (ja sam se nekako uspjela sporazumijeti s jednim na engleskom :D ). Tip iz kluba je na mikrofon sve govorio prvo na hrvatskom, a onda i na mađarskom, da ne bi i oni ostali zakinuti.
Kad su svirale Divlje jagode, ljudi su plesali, pjevali i na bis ih zvali 2 puta. Danas me bole noge i grlo :mrgreen:
Ne žalim ni put, ni novce, ma apsolutno ništa!!! Kući sam se vraćala sretna kao malo dijete :D
A htjela sam vam uslikati tetu Janu :mrgreen: na njenom GSX-R-u 1000, al' dok sam ja izvadila fotić... Već je zbrisala :neznam: Ali fasciniralo me to kako se dečki iz kluba i koji ju poznaju odnose prema njoj s respektom i ravnopravnošću (y) Mi smo apsolutno isto zaražene s tom ljubavlju prema motorima kao i vi, tako da mislim da tu puno razlike ne bi trebalo praviti.
Poanta svega je da trebamo uživati u onome što volimo, jer su bikeri svakako jedna posebna i jedinstvena skupina ljudi. Živili! :piva:
 
KittyBIKE said:
KozA said:
<snipsnip>

WOW! :cool:
Bas mi je drago da si se zabavila... i drago mi je da ima zena (cura) koje tako misle....

Ako dolazis u Veliku Goricu na suret, javi se - imas cugu! :mrgreen:
 
Zanimljivo je kako svi pričate i reagirate kao da se to dogodilo u nekom parlamentarnom društvu a ne u zemlji gdje 80% muževa zove ženu ujutro da mu doda papuče. Ja znam neke novinare i znam da im se gadi to što pišu ali ljudi moraju staviti hranu na stol a pišu ono što seljačine (onih 80%) žele pročitati. Inače pozdrav ženskim biker-ima i neka ih bude što više. Jučer sam se i sam iznenadio kad je uz mene na trajektu netko parkirao mrcinu od 300 kg, i gle čuda sitna ženska. Svaka čast. Ja nisam imao muda kupiti kruzer baš zbog njihove težine.
 
KittyBIKE said:
Poanta svega je da trebamo uživati u onome što volimo, jer su bikeri svakako jedna posebna i jedinstvena skupina ljudi. Živili! :piva:
:piva: :cool: :cool:
 
KozA said:
KittyBIKE said:
KozA said:
<snipsnip>

WOW! :cool:
Bas mi je drago da si se zabavila... i drago mi je da ima zena (cura) koje tako misle....

Ako dolazis u Veliku Goricu na suret, javi se - imas cugu! :mrgreen:

Da imam motor, išla bih i dalje, ali ovako autom mogu jedino tu po lokalnim susretima i to sam uspjela u cijeloj godini uhvatiti samo ovaj susret onak za pravo, ili mama ne da, ili imam obaveze... :blahblah: Zato ću to sve nadoknaditi kad kupim bike :wink: Ako ti budeš dolazio ovamo, također te čeka cuga :mrgreen: :drunk:
 
Svakoj ženi na bikeu svaka čast!
Kad god vidim da sa bikea silazi žena,oduševljen sam.Neću tajiti da ako dobro izgleda nemam nekih primisli.
Neću zaboraviti scenu jednom prilikom kad sam išao za Split,a njih dvije odmaraju na ugibalištu.I još ljepša stvar,obje su vozile BMW-e :mrgreen:
Cure,svaka vam čast,i nadam se da će vas biti sve više i više!
:cool:
 
Da se priključim i ja što se tiće cura i motora- SAMO NAPRIJED a Jadranka je legenda Osijeka.Djevojka od 40-ak kuka na gsx-u a izgleda ko avion










AC/DC-HIGHWAY TO HELL
 
Ma šta ima lipše nego lipa žena i dobar motor........ :mrgreen:








Motor ostario :( proda se

lipa žena ........... osta samo žena :oops: :wink:


ajme crnjaka :mrgreen: :cry: :mrgreen: :cry:
 
Moram jednu digresiju .
Malaguti neš se ugrijt u mojoj kući. :p
Jučer oko ponoći rećem ja svojoj ajmo mala napravit đir. Sidnemo ti mi na mlinac kad on jadan za ajmekaaaaaaaaaaaaa uspili krenuti ....Vozamo ti se tako po kvartu kad će ona meni "ajde seronja daj se malo naprid sidim na plastici ." Ma di ću ja ja sidim na samom špicu sica stali se smijat skotro nismo pali .. Kaže meni moja prodaji ovo govno ja sidim na dlakama i još ovo plače ispod nas..aj kvragu ti i ovo





pogledajte malo malaguti pa ćete shvatit o kakvim primjercima prkna je riječ.... :mrgreen: :mrgreen: