nita... ni kun ni uta...

da li vam se svidjaju i da li bi vozili "motor nove koncepcije"

  • DA

    Votes: 0 0.0%
  • NE

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .
Ili za Schuchamere koji su vec davno prihvatili formule u poluautomatic izvedbama.
 
Volim tehničke novotarije, pogotovo u moto svijetu. Koliko god da imamo nove motore, bit će zastarjeli kroz nekoliko godina.
Zato sam dao svoj glas DA :!:
 
Pa tehnologija ide naprid, pa zašto ne... Nisam ni ja vjerovao da ću ikad sjesti na skuter pa sam odvalio 51.000 Km na njemu i od toga dobar dio po Europi. Probao bi rado i ovu novu Yamahu bez ručke kvačila, i ovu Hondu 650...
 
Da li mi se svidjaju? NE (barem ne vizualno u vecini slucajeva)

Da li bi vozio? DA (barem bi probao, nisam od onih tipova koji znaju sve o motoru gledajuci sliku na internetu)
 
niksa said:
a ko moze platit cenu maču na livoj postoli??

zastario si, informiraj se na http://www.tucanourbano.it/it/f_accessori.htm, 3. strana

p.s. i da vozio bi i provao sve po sistemu "U se, na se i poda se"
Sve se to da dobro zavozit, stavia bi dosta para da bi s običnim skuterom bia superiorniji na cesti od mnogih motora, a kamoli s onim di možeš opalit nižu brzinu(zakočit motorom)
 
za okorjele tourere mozda je automatsko rjesenje puno prihvatljivije i sigurnije rjesenje, ali gdje je tu zabava :misli:

svaka cast, ali ako se pretjera mogli bi motore poceti shvacati doslovno kao "prijevozno sredstvo"
 
Glasao sam za. Ali najrađe bih i da i ne.
Da za (polu)automatsku koncepciju. Smatram da je to smjer u kojem će se razvijati touring motori. Čitate testove u moto magazinima i svima je jasno da je jedna od karakteristika koju touring motor mora imati elastičnost, odnosno što manja potreba mjenjanja brzina. Naravno kod RR motora koji moraju izvlačiti i zadnju mrvu snage mislim da će još dugo vladati trojni pakt: desna ruka- lijeva ruka- lijeva noga.
Ne za dizajn. Vjerojatno me moje godine čine konzervativnijim u pogledu toga kako motor mora izgledati, ali ovi hibridi koji se predstavljaju kao budućnost mi se ne sviđaju. Ne volim kada se mješaju stilovi, a volim čist dizajn. Zašto je Ducati 998 lijep? Zato što se stilski oslanja na modele iz bogate povijesti Ducatija.
Ova Honda mi se ne sviđa jer je mješavina stilova i nema nikakvu osobnost. Bolje bi bilo da su se Hondini dizajneri u ovom slučaju manje naljevali sakeom a više jastučili s gejšama...
 
Vozio bi svašta. Nisam neki tip kojem vridi samo jedno. Drugo je da li bi imao i sviđa li mi se. Ali vozio bi. Barem da probam.
 
Pa rjetko koji od ovih nekih ajmo reć motora da mi se sviđa izgledom. Ali tehnologija :)
Šta se tiče kumpluga, mislim da je budućnost u poluautomatik šemi da samo tučeš po botunu. A i opet to je brže nego standardno šaltanje i obe kočnice će onda bit na volanu šta mi se čini puno bolje.
 
niksa said:
joke said:
niksa said:
a ko moze platit cenu maču na livoj postoli??

zastario si, informiraj se na http://www.tucanourbano.it/it/f_accessori.htm, 3. strana

ostaria mozda jesan - ali zastaria nisan. O ovome je bilo rjeci u motopulsu prije skoro godinu dana, tako da za to znam. Iako onu patku nebi stavia na motor. Jebote kako se s tim salta???

Nije patka nego ptica Tukan :idea: , a šalta se tako da tukana udreš aperkatom za više, a nogom po glavi za niže :mrgreen:
 
v-max je ludilo, suza može proć, al ostalo je žalost.
majviše me nasmija onaj hondin skuter od 3 metra.
ma za grofa drakulu savršen.
motociklistička interpretacija kapsila
 
Zapravo, novokoncipirani motori su jedino što bih želio voziti da mogu. Ali automatski mjenjač!!!??? BOŽESAČUVAJ!!!!!!!