nita.... ni kun. ni uta

Misliš za slijedeći vikend? Ne mogu. Sori. Obiteljske obveze. Objasnit ću ti u par očiju.
 
nije čoviku muka,nego traži nekoga ko če doć s njim do baruna :idea:
jel tako :D
 
Slušajte jedan i drugi(Nikša,Veki),koji je to način,pa radim do tri...jedino da uzmem od Slavka R1 pa da stignem na ručak....
 
Jel ima neko iz Zadra i okolice da bi isa??
Nisan nesto od paste, ali... :D
 
VEKI said:
nije čoviku muka,nego traži nekoga ko če doć s njim do baruna :idea:
jel tako :D
Na tren mi je to palo napamet,ali samo na tren dok nisam pogledal temperature putem...sjetil se jučerašnjeg dana...i mam se predomislil!Jedino s kombijem ili priksom,ali to je druga priča...tomee... :mrgreen:
 
dr.chala said:
Na tren mi je to palo napamet,ali samo na tren dok nisam pogledal temperature putem...sjetil se jučerašnjeg dana...i mam se predomislil!Jedino s kombijem ili priksom,ali to je druga priča...tomee... :mrgreen:

Ma nemaš frke s vremenom. Ak se ovi dole idu vozit znaš da bu toplo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
niksa said:
shogun said:
Slušajte jedan i drugi(Nikša,Veki),koji je to način,pa radim do tri...jedino da uzmem od Slavka R1 pa da stignem na ručak....

ide i slavko - tako da nista od R1, a ja bi rado tebe ukljucia i isa u nedilju, ali barun ne radi nediljon :cry:


to BAKS: ti naruci pečeno :wink: mozda ti se pridruzim



"*ebes spizu koja se ne gonja stapicem"

pametan covik, 7 st BC :mrgreen: :mrgreen:
 
Pametan čovik bi napisa "jebeš" i "štapićen".

A najjača je izjava od tih zapisanih:

"Jeba ti pas mater" - slučajni prolaznik (svaki dan na radiju) :LOL:
 
Rivi said:
Pametan čovik bi napisa "jebeš" i "štapićen".

srica da vas ima skolovanih... :naklon: :naklon:
 
niksa said:
ide i slavko - tako da nista od R1, a ja bi rado tebe ukljucia i isa u nedilju, ali barun ne radi nediljon :cry:


to BAKS: ti naruci pečeno :wink: mozda ti se pridruzim

ne budali,ako idemo u baruna jedemo ono zbog čega tamo idemo :evil:
kapiššš :pandur:
 
Piši me! :D
Al ne za manistru!
 
dr.chala said:
Na tren mi je to palo napamet,ali samo na tren dok nisam pogledal temperature putem...sjetil se jučerašnjeg dana...i mam se predomislil!


Samo te gledam :!: :shock:
 
26.gif
za subotu! :evil:
 
Je, al sad je problem da ako je takva prognoza odo ja u petak u Opatiju do ponediljka: ne znam šta bi pri: blizu tartufi a blizu i medvjedina! :D