nita.. ni kun ni uta

Zasto dizete motor "na zadnje" ?

  • Iz zabave

    Votes: 79 32.6%
  • Zbog kur*enja

    Votes: 23 9.5%
  • Ne dizem jer neznam

    Votes: 140 57.9%

  • Total voters
    242
da plašim svoju mamu...
 
nikša ja bi da me ti to naučiš!  :mrgreen:

ovako će mi lanac trajat predugo a dizanje na zadnje bi mi bilo baš zabavno!  (y)
 
Ne dizem......motor, jer ne znam i ne zelim niti znati, niti pokusavati (y)
 
Imamo prejake motore, pa idu sami na zadnjeg..  :mrgreen:

Mogao si staviti i anketu: Zašto skidate original auspuhe, Zašto neki stavljaju poliester/ karbon oklope,...  :wink:

Znam, off topic ali i anketa nije baš nešto..
 
igi_st said:
nikša ja bi da me ti to naučiš!  :mrgreen:

ovako će mi lanac trajat predugo a dizanje na zadnje bi mi bilo baš zabavno!  (y)
Uopce je suludo dizati KLE-a na zadnji pa tako to ne radim, a i nemam para za takvu voznju. Tko voli neka se zabavlja  (y)
 
Ja san, normalno, odgovorija istinito, na treći. Inače, znalo mi se desit koji put da se sam odvoji, pa sam sedmicu dana sritan, ali vrlo je rijetko dolazilo do toga. :mrgreen:
 
ja se jos ucim...  :D

ALI IZ ZABAVE SVAKAKO  (y)
 
niksa said:
namjerno nisam ponudio 50 odgovora. ako nema "tvog" razloga, napisi ga u temi.

Anketa je djetinjasta, vise za skolski spomenar. Na zadnji se dize zato jer se tako vozi motor, dobro je za lanac i podmazivanje motora i veca je preglednost prometa i ceste jer je vozac u povisenom polozaju. Osim toga, manje se trosi prednja guma, prednje kocnice se uopce ne trose pa nema habanja diskova i plocica. Zbog toga su manji troskovi odrzavanja.
 
Diže mi se slučajno.
Ali mi je to zabavno. A i čini mi se metroseksualno :mrgreen:
 
niksa said:
fino sma pitao.. pa fino i odgovori. Osim toga, ne namjeravam (vise) nikog ucit vozit.

to me ne zanima..

pa iz toga se dalo zaključit da neznam dizat na zadnji, osim kad kufer sidi iza mene, onda se prednje kolo ponekad samo odvoji, ko jučer...  :mrgreen:
 
Zato što volim, kad krećem naprosto me vuće da ga cuknem gore, kad sam bio mlađi svaku štraftu u gradu sam pilio po zadnjem a to je rezultiralo dok sam se još ućio:bezbroj semeringa prve vilice,2 brzina od šaltanja, na r1 i na cbr 900 rr,te lanci dugački i do 2 metra,možeš ih komotno poslije na kombajn ugradit.

A zašto, zato jer sam djeca i volim to!
 
aj sad stvarno...eto konkretno ja sam počeo zato što sam se pitao da li ja to mogu, i želio sam naučit, dijelom da se mogu preseravat, ne doslovno, ali ono, ponekad da možeš nešto što drugi ne mogu...onda kako to radiš sve više i više, postaješ sve opsjednutiji i luđi...u biti postaneš ovisnik o skupoj i opasnoj drogi...svjestan si svega, ali predobro je da bi prestao...kad ozbiljno zagrizeš više nije važno nekome to pokazati nego dobiti svoj dnevni fix...8) jer kad točkaram nestaju svi svakodnevni problemi, u svom svijetu sam i super mi je...8)

recite NE dok još možete :mrgreen:

haug
 
bruno said:
aj sad stvarno...eto konkretno ja sam počeo zato što sam se pitao da li ja to mogu, i želio sam naučit, dijelom da se mogu preseravat, ne doslovno, ali ono, ponekad da možeš nešto što drugi ne mogu...onda kako to radiš sve više i više, postaješ sve opsjednutiji i luđi...u biti postaneš ovisnik o skupoj i opasnoj drogi...svjestan si svega, ali predobro je da bi prestao...kad ozbiljno zagrizeš više nije važno nekome to pokazati nego dobiti svoj dnevni fix...8) jer kad točkaram nestaju svi svakodnevni problemi, u svom svijetu sam i super mi je...8)

recite NE dok još možete :mrgreen:
ovo si lijepo izrekao! (y)
 
Ne znam,ali imam namjeru naučiti u budućnosti... i nadam se da neću zveknut na leđa... a zašto,zato što mi djeluje zabavno i želim sama to probati i naučiti  :LOL: 
 
ne vozim se na zadnjem jer je 125 icu 4t teško dići a možda nakon nekog vremena i uspijem.