Nizozemski? web dućan

jolly the roger

Well-known member
daklem, netko je nedavno stavio link na web shop di je bilo i nešto dijelova za DR350. Mislim da je web shop bio nizozemski. Molio bih dotičnog, il nekogdrugog, da re-linkaju dućan

hvala :mrgreen:
 
Postarina im je jako skupa. Ja sam neke sitnice narucio u Novema nova-i, danas mi javili da je stiglo, sutra mi stize na kucnu adresu.
 
enduro said:
Postarina im je jako skupa. Ja sam neke sitnice narucio u Novema nova-i, danas mi javili da je stiglo, sutra mi stize na kucnu adresu.
gledam ovo što mi fali, baš suprotno... :misli:
 
Do sad sam barem deset puta kupio nešto od njih. Što se tiče dijelova sve super i bez problema. cijene su takve pa uzmi ili ostavi (mislim da su na webu bez poreza pa na to još ide nekakvih 20-ak posto nizozemskog poreza) Pokušao sam dogovoriti sa njima neku drugu dostavu, osim UPS-a, i nije moglo nikako. Pa za neku vezebez brtvicu poštarina (valjda, ako se dobro sijećam) 25E. Ako naručim za 300E onda i nije problem. Eh da i nisam ih mogao nagovoriti da šalju običnom poštom jer po danu nikad niko nije doma pa dostavljač ostavi obvijest, pa ja drugi dan u Hrv leskovac...itd.
 
Za skuplje dijelove je sigurno isplativo, ja sam trebao sitnice, tipa brtva, O ring, Cep dekla kod magneta, vijak i matica za bocnu nogaru. Kod njih bi me sa dostavom to kostalo 55 eura, a u Novema novoj 140 kn.

Mozes i kod ovih naruciti, daju neki popust:
http://www.motosport.com/hr/dirtbike/oem-parts/suzuki/1991/dr350s/footrest
 
Au, pa to ce kostati citavo bogatstvo, ti dijelovi nisu nimalo jeftini.