nmax ili madley

probao medley 150 danas
lijepo ide
ima puno čvršću šasiju od libertya pa sam i njega uzeo (sada) u obzir
iznenadila me odlična završna obrada na medleyu - sve plastike su lijepo složene
+ višen crveni medley u gradu - isto lijepo izgleda


skuter lijepo nabire brzinu do 80 kmh....stabilan je, dobra je zaštita od vjetra u donjem dijelu nogu
moguće da kofer nije ni nužan obzirom ispod sica ima stvarno dosta mijesta, a ni podnica nije tako "neravna" kao što mi se činilo

imam osjećaj da na medleyu voziš 80 km i sigurno hvataš rupe po cesti, a da je liberty 125/150 više da prati promet i da se na 80 kmh vjerovatno boriš s njime (meni se čini na njemu dosta lakši prednji kraj)  itd

budem ratmislio,,,,istina medley 150 je već cijena preko 27.000 kn, a nije to ni malo
 
Iskreno liberty nisam ni gledao 125 čini mi se premali naspram MEDLEY. Evo cijeli tjedan pićim kako sam se vratio sa puta već 200km.
U dvoje dodjem na 80-90 bez problema. Što je i previše al vidim da može i to mi je bitno kad treba pretjecati da se ne moram bojati ocu uspijeti ili ne. Taman I novu Nolan n87 uzeo.
Ovi visoki kotači su super.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 
Avan7garde said:
Iskreno liberty nisam ni gledao 125 čini mi se premali naspram MEDLEY. Evo cijeli tjedan pićim kako sam se vratio sa puta već 200km.
U dvoje dodjem na 80-90 bez problema. Što je i previše al vidim da može i to mi je bitno kad treba pretjecati da se ne moram bojati ocu uspijeti ili ne. Taman I novu Nolan n87 uzeo.
Ovi visoki kotači su super.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

drago mi je da si zadovoljan
i ja idem u smjeru medley 150
(y)
 
probao sam još 1x medley 150
i ponovno mi se svidio
pa sam si ga naručio - mislim da je to prava mjera za grad/prigradske vožnje i moje potrebe

odlučio sam se za 150 jer je premala razlika u cijeni u odnosu na 125
neću uzimati nikakav vizir/kofer jer ispod sica stanu 2 integralke (i sam sam probao/uvjerio se)



 
Super jedan više. Vidio sam već dva u gradu. Ja sam isto uzeo 150 jer je bilo manje od 1000kn razlike. Nisam ni ja vizier uzimao niti mislim da hoću. Sad mi se već čini nekako spor, ko da nema snage hehe


Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 
Avan7garde said:
Super jedan više. Vidio sam već dva u gradu. Ja sam isto uzeo 150 jer je bilo manje od 1000kn razlike. Nisam ni ja vizier uzimao niti mislim da hoću. Sad mi se već čini nekako spor, ko da nema snage hehe


Sent from my SM-G965F using Tapatalk

umjetnost je sa sporim prometalom ostvarivati visoki prosjek
lako je voziti nešto što ima 100 + ks, treba znati voziti 15 ks
:)

šalu na stranu - imao sam skutere od 4 ks, 22 ks, 20 ks, motocikl od 98 ks, mislim da ću se naviknuti i na ovaj skuter od 15 ks...u svakom slučaju nijedno prometalo mi nije tako malo trošilo kao što kažu za medley
 
Jučer baš sipao, prije toga usuo 6.5l prešao 220km cca kad se upalila rezerva išao sam brzo nasuti jer nisam siguran kolko mogu preci sa rezervom niti me tolko me zanima naspem odma pun. U papirima piše rezerva se pali na litru i po kad ostane.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk