Noć na cesti

Stripiri said:
:D  Ma sve 5 ako ništa  :piva: u Omišu pa češ razvzeat jezik  :jesus:

Nadam se ako posao dopusti i ne radim subotu dolazim, pa  :bananapivo:
 
prica je bas bas kul  (y)
i btw  rrovci jesu onako malo "posebni"  :LOL:
 
PopArt (btw. nadam se da radiš dobre slikice) i Vrko hvala. Električar da skratimo sve na R - ovci  :wink: malo posebna vrsta (zato sam im i posvetio ovu priču), slažeš se? Malo mi trebalo da se vratim na ovu temu pišem nastavak Dečki ... pa sam u drugom svijetu, a i planiram sutra malo do Istre (ono cesta istarski gradići kao iz gospodara prstenova i maneštra u nekoj gostioni ili konobi) pa sam već na cesti  :wink:  :mrgreen: :LOL:
 
Mislio sam,neki imaju dva R,neki tri,i tako.  :mrgreen:  Pa ono,dali ima razlike.  :mrgreen:

Ej,Djoni,sutra(tj. Danas),imas u Tinjanu sajam prsuta  (y) ,vec ako dolazis,nemoj to propustiti. 
Ako je boga,i ja cu sutra tamo,nakon jedne plominke.    :mrgreen:
 
Djoni_ said:
PopArt (btw. nadam se da radiš dobre slikice) i Vrko hvala. Električar da skratimo sve na R - ovci  :wink: malo posebna vrsta (zato sam im i posvetio ovu priču), slažeš se? Malo mi trebalo da se vratim na ovu temu pišem nastavak Dečki ... pa sam u drugom svijet
spasio si me od električara  :) i navuko na priču Dečki iz..., čitam, za sad mi super  (y)
elektricar86 said:
Mislio sam,neki imaju dva R,neki tri,i tako.  :mrgreen:  Pa ono,dali ima razlike.  :mrgreen:


nisam ništa loše mislila  (y)
 
E ja loše mislim ali ne o R-ovcima ili broju R-ova nego o sudbini. Jučer mi neplanirani događaji spriječili planiranu vožnju pa sam  :evil: i u nadi da bude još suhih dana do polovice studenog  :misli:  :mrgreen: