Noć na cesti

QuinnSaab said:
..ma ne Old je sociopat i nju bi steral ali ne tak daleko  :LOL:

BTW gud ti je pricica  (y)

hei molim te "ajmo" ne započinjati svađe zajebavajte podjebavajte i šalite se na moj račun (kao mate) pa da se svi smijemo.  :wink:(y)
 
OldBoy said:
  ...njušio bi zrakom da nanjušim prevaru. A svaka počinje na isti način. Upravo ti se događa nešto prelijepo. i kada posegneš uzeti, pojave se novi elementi  :wink:.

(y)
 
Djoni_ said:
hei molim te "ajmo" ne započinjati svađe zajebavajte podjebavajte i šalite se na moj račun (kao mate) pa da se svi smijemo.  :wink:(y)
Mislim da je sve receno u proslom postu...necu ti kvariti temu, jer je fakat pricica super  (y)
 
OldBoy said:
    ...priča je OK  (y). I nema nikakve potrebe ocjenjivati njenu realnost. Ja bi u stvarnosti liku odmah u startu rekao da odjebe barem 200 metara od mene  :mrgreen:
Tebe jos uvijek drzi paranoja od onog "boogie boy-a" ,ili kako vec.    :mrgreen:

OldBoy said:
  ...njušio bi zrakom da nanjušim prevaru. A svaka počinje na isti način. Upravo ti se događa nešto prelijepo. i kada posegneš uzeti, pojave se novi elementi  :wink:.  

A ovo,btw,kao da citam sebe.
Opreznost,ili paranoja?    :mrgreen:
 
elektricar86 said:
Tebe jos uvijek drzi paranoja od onog "boogie boy-a" ,ili kako vec.    :mrgreen:

A ovo,btw,kao da citam sebe.
Opreznost,ili paranoja?    :mrgreen:

Ma za mene život .... nema ...  :mrgreen: (y)
 
(y)
 
elektricar86 said:
Tebe jos uvijek drzi paranoja od onog "boogie boy-a" ,ili kako vec.    :mrgreen:

A ovo,btw,kao da citam sebe.
Opreznost,ili paranoja?    :mrgreen:

Da nije ni jedno ni drugo već "životno iskustvo" ali pusti to "odi na moj post" sa kinezima na kinezima 125 ccm3 - to je život.  :wink: :mrgreen:
 
Evo,nasao sam bas maloprije.  :mrgreen:

Ali jbga,nisam ja bas za te putopise,draze mi je procitati jedan nastavak tvoje price,nego tri putopisa.    :mrgreen:
 
elektricar86 said:
Evo,nasao sam bas maloprije.  :mrgreen:

Ali jbga,nisam ja bas za te putopise,draze mi je procitati jedan nastavak tvoje price,nego tri putopisa.    :mrgreen:

Hvala, ali ja se "pucam na putopise" ovaj po meni vrijedi jednu priču visoke kvalitete recimo "Oldy production" samo strpljivo prati  :mrgreen: - što napisao Kosta na tom linku "svaki luđak svoje zadovoljstvo ima"  :mrgreen: :LOL: :jesus:
 
Sve je to super ali ti već imaš jednu priču koju čitam i sad si zapeo jer tipkaš drugu  :undecided:
 
Stripiri said:
Sve je to super ali ti već imaš jednu priču koju čitam i sad si zapeo jer tipkaš drugu  :undecided:

+1 :mrgreen:

Moramo to shvatiti kao piščevu kratku razonodu da se psihički odmori i izbjegne writer's block. :LOL:


:jesus:
http://en.wikipedia.org/wiki/Writer's_block
 
Stripiri said:
Sve je to super ali ti već imaš jednu priču koju čitam i sad si zapeo jer tipkaš drugu  :undecided:

Sorry Strip priča Dećki iz predgrađa bude završena  :mrgreen:(cijela je u glavi) ne trebam dodatnu inspiraciju za sadržaj ali nekada nemam inspiraciju za pisanje pa ne pišem, "ćopilo" me da napišem ovu pričicu, nije mi se pisalo ništa drugo  :wink:. Trenutno me pucaju i putopisi (odnosno uvijek me pucaju i uvijek bih putovao). Čitao ponovo putopise od legende Svakak-a. Vjerojatno uskoro dođe malo inspiracije pa vozimo dalje, ako pišeš bez inspiracije sve bude bledunjavo djeluje neuvjerljivo i glupo (kao kada pišeš o nečemu što ne poznaješ). Pokušat ću ako ne  :bonk: :bonk: :nasilni:
 
Dobra priča. Svakako bolje da nisi dodao sugovornicu, jer je ovako dobiveno puno više na atmosferi, ženski lik bi svakako dekoncentrirao razgovor.
 
:D  Ma sve 5 ako ništa  :piva: u Omišu pa češ razvzeat jezik  :jesus:
 
flâner said:
Dobra priča. Svakako bolje da nisi dodao sugovornicu, jer je ovako dobiveno puno više na atmosferi, ženski lik bi svakako dekoncentrirao razgovor.

To je bio samo odgovor Oldyju, ne vjerujem da bi curi rekao 200 m dalje od mene ma što on tvrdio :mrgreen: