Noć vještica ili dan žena ili wtf ili malo use,nase i poda se - referndumsko izdanje

bmajcen2

Member
je se vi to zagrijavate za REFERENDUM  (opet pederluk na ovim stranicama)  :pelvic_thrust: :pelvic_thrust2:
 
bmajcen2 said:
(opet pederluk na ovim stranicama)  :pelvic_thrust: :pelvic_thrust2:
..a kad je uopće prestao  :misli:  :jesus:
....a di nam je Silvio  :misli: nešto se to postrođendansko "trovanje" odužilo  :mrgreen:
 
Moraš ga zvati....SIIIĐOOOOO  :mrgreen:
Sad će on okolo podneva  :mrgreen:
 
na jednoj jutarnjoj kavi došli smo do zaključka zašto više nema Siđe. Vraćajući se s jedne vožnje meni je došlo da isprobam moj lijepi novi motor i tako sam smazal Siđu da se jednostavno više ne želi voziti s nama. JBG Siđo neću više soryyyyy.  :hug: 
 
A jooooj, koji mućki provokator... pa to svijet još nije vidjeo  :LOL:
 
Zorro said:
....a di nam je Silvio  :misli: nešto se to postrođendansko "trovanje" odužilo  :mrgreen:

ma vidim ja da ti imaš novog prijatelja pa se nebi štel mešat  :mrgreen:


bmajcen2 said:
na jednoj jutarnjoj kavi došli smo do zaključka zašto više nema Siđe. Vraćajući se s jedne vožnje meni je došlo da isprobam moj lijepi novi motor i tako sam smazal Siđu da se jednostavno više ne želi voziti s nama. JBG Siđo neću više soryyyyy.  :hug:

za taj tvoj švapski drlog mi dosta treća brzina  :jesus: .... jedino zbog "brzog" moram nekad ubacit i u 4  :LOL:
 
Silvio said:
.... jedino zbog "brzog" moram nekad ubacit i u 4  :LOL:
...jesi ga suknio sada...jedva si u 6. umako ito samo zato što mi kofer nije prišarafljen i atestiran na više od 250 km/h ali tebao sam ga makar i otpao...Bruno bi ga pokupio pošto je bio odozada  :mrgreen:
 
lory said:
Siđo, vrati se domu svom, vrata matične kučice uvijek su ti otvorena .  :mrgreen:


:LOL:
 
xx-SB said:
...jesi ga suknio sada...jedva si u 6. umako ito samo zato što mi kofer nije prišarafljen i atestiran na više od 250 km/h ali tebao sam ga makar i otpao...Bruno bi ga pokupio pošto je bio odozada  :mrgreen:

uopće nemam potrebe uključivat "WARP SPEED" kad se vozim s vama....to čuvam samo za ove "wannabe brze" iz matičnjaka  :mrgreen:

bez zajebancije sad,kako mi stoji šešir?  :misli:  :mrgreen:

Star Trek Parodija - Part1


 
Kako čovjek dobio odmah pune oznake!Šta bi ostali dali da mogu odmah dobiti pune oznake?
Nego mogli bi ove godine bakalara za badnjak! :misli:
 
došlo i to vrijeme da vas malo podrežem  :mrgreen:

uživajte i dalje u neviđenim povlasticama koje ovaj forum nikada nije vidio prije vas, a bogami neće ni poslije  8)
 
Iwa said:
došlo i to vrijeme da vas malo podrežem  :mrgreen:

uživajte i dalje u neviđenim povlasticama koje ovaj forum nikada nije vidio prije vas, a bogami neće ni poslije  8)

Sve znaš mila... :kiss2: :0648:
 
A kru te i tu potpisi za referendum  :shock:






Moje skromno mišljenje vezano za referendume  :prsti:
 
Rajić said:
A kru te i tu potpisi za referendum  :shock:






Moje skromno mišljenje vezano za referendume  :prsti:
evo i tebi i referendumu :prsti: