Nosač kofera za FZ1 Fazer 2009

fazer

New member
Molim pomoć
Nedavno sam kupio FZ1 fazer 2009. Htijeo bi nabaviti nosoač kofera i kofer s naslonom za suvozača ali to nemogu nigdje pronaći na ponudi.
Ako netko zna na kojoj internet stranici mogu vidjeti kako taj nosač izgleda i gdje se pričvršćuje molim da mi počalje link.
U koliko je netko već ugradio nosač na taj model molim da stavi sliku na forum.
Pozdrav
 
fazer said:
Molim pomoć
Nedavno sam kupio FZ1 fazer 2009. Htijeo bi nabaviti nosoač kofera i kofer s naslonom za suvozača ali to nemogu nigdje pronaći na ponudi.
Ako netko zna na kojoj internet stranici mogu vidjeti kako taj nosač izgleda i gdje se pričvršćuje molim da mi počalje link.
U koliko je netko već ugradio nosač na taj model molim da stavi sliku na forum.
Pozdrav
Vidi ovde u oglasu,prodavali se koferi za tvoju pilu.
 
Prodaval sam ja i još uvijek prodajem ali bočne kofere  :wink:

http://www.givi.it/per_la_tua_moto.asp?co_id=11681&lang=en - s tim da je na slici mali koferčić a ti si možeš uzet maxiu 52l s naslonom (imam ali ne prodajem  :mrgreen:)

Ne znam za Slavoniju ali ako nema bliže možeš ga u Zg uzet u Top motu
 
Evo neka slika nadam se da će ti bar malo pomoći.Samo ja nisam uzeo naslonjač ali i za ovaj kofer možeš uzet naslonjač koji se samo zašarafi na njega
 
Za Givi Maxiu 52l sam siguran da ima naslonjač posebno za kupiti, vjerojatno paše i na druge kofere.
Evo slike. (y)


 
Zahvaljujem svima na odgovorima.
Pokušat ću u Top moto. Bencony ni nije odgovorio na upit ( ili nema traženu opremu ili ne čita e-mail)
Pozdrav
 
U subotu sam rješio problem. Kupio nosač, ploču i kofer 52l kod Jage u Sl. Brodu.
Sve imao odmah u trgovini. Sa montažom sam se dobrano namučio jer se mora demontirati cijeli zadnji kraj motora i urezivati plasični dio repa.
 
Jesi siguran da ti ne trebaju i bočni koferi  :misli: :mrgreen:
 
fazer said:
U subotu sam rješio problem. Kupio nosač, ploču i kofer 52l kod Jage u Sl. Brodu.
Sve imao odmah u trgovini. Sa montažom sam se dobrano namučio jer se mora demontirati cijeli zadnji kraj motora i urezivati plasični dio repa.
Kolko te došao komplet i jesi uzeo Givi ili Kappa?
 
Ne, netrebam bočne kofera. Kolega koji ih ima već je dva puta zapeo za auto (nisu krivi koferi ali....)
Kupio sam Givi nosoač, ploču i kofer 52L bez naslona. Ukupna cijena cca 2.400,- Kn.