Nosač mobitela V-Strom 650 xt 2017

Nađe se na netu kod za popust i sve skupa s vibration dumperom mene ispalo 75 eura + ne triba minjat masku jer se s 3m folijom bez problem prebaci s jedne na drugu.

a gledaj...platiš mobitel 3-4-5 tis kuna i onda ti rikne kamera jer si tija uštedit parsto kuna na nosaču ili ti ispadne cili mob u vožnji

ja san proba te jeftinije verzije i ispalo je da, ako želim bit siguran da neće ispast, moram dosta jako stisnit tu štipalicu i time ugrozit ekran na mobitelu jer ga pritišće sa svih strana (+ grbe na cesti i ležeći)...jedan dan san proba to i nakon toga doša doma i naručija quadlock

mobitel je ipak najkorisniji predmet koji koristimo doslovno 100% svog vremena...mailovi, kontakti, poruke, aplikacije, slike, banka....sve je na njemu i još da mi pukne jer san tija uštedit iznos koji popiješ u kafiću...nebi si nikad oprostija 😅
jedan od najpoznatijih i najhvaljenijih je RAM koji je na principu stipaljke
 
Quad Lock je najbolji, a motor je ionako luksuz, pa nemojte štedjeti na njemu. Na kraju ipak, montirat se može i sa gumicama iz kauflanda :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: snake123
Koja je cijena ovog nosača i paše li na V-Strom 650 2017.g
To nije nosac mobitela...to je nosac-nosaca mobitela... ,al imas origgigi taj nosac na Aliju,ja nisam htio to kititi ispred sebe...
 

Attachments

  • Screenshot_2022-03-02-09-10-41-322_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2022-03-02-09-10-41-322_com.opera.browser.jpg
    200.9 KB · Views: 0
Slazem se sa svim,zavisi di volis vise gledati...stvar navike ...
 
  • Like
Reactions: strom 1000 rider

Attachments

  • $_57 (7).jpg
    $_57 (7).jpg
    491.8 KB · Views: 0
Last edited:
  • Like
Reactions: crkcrk