Nosač tablice na struju (preklopni)

Htio sam i ja preklopni nosac i meh i el...al nekako me strah da bi opet uspjeli snimit tablicu....tako da je sigurnjak skinut tablicu kad se ide zivlje vozit
 
  • Like
Reactions: Grom90
ak vam se ne da sarafati svaki tehnicki, slabo vise ide.
bas me danas okrenuo zbog zmigavaca. imam homologirane zamjenske al kaze bez atesta nista.
ima staru sliku i kaze ak neko pogleda kazna im ne gine, a i kak se murjak bas zapikira ni meni .
i kaze da ce sad sve teze prolaziti bilo kakve prerade bez atesta jer ih opako stiscu i kazne i otkazi vise pa se ni njima vise ne zeza za 100kn.
sanse da te murjak lupi zbog zmigavaca je mala al ko treba biti jeban njemu gace same spadnu tak da.. :mrgreen:
 
Nije lud riskirati posao zbog tvojih ili necijih zmigavaca. Ako imas papirologiju plati 425 kuna jer mora raditi UTP i onda si miran... Tu kod mene zna stajati policajac na motoru pokraj stanice pa ni rodjenog brata ne bi pustio.

Mene vise zivcira sto nemaju svi ispitivaci jednako znanja pa svaki nesto izmislja, ja sam kompletno upisan i boli me briga na tehnickom a jedina mi briga hoce li mi gume izdrzat do tehnickog.
 
  • Like
Reactions: pikacu79
dodatak.. ako su samo zmigavci odn svjetlosni sklop to je mislim 125kn, auspuh cca 200 i jos nesto cca 200 je rekao.... al mozes sve u paketu za 425 UTp i onda sve sto imas pises u toj tarifi
 
Predzadnji test sam radio za Tigera i to sam morao platiti posebno za auspuh i posebno za maglenke.
Sada na Africi sam atestirao samo auspuh jer su maglenke original.
 
je u pravu si ja sam jos i svjetlo za tablicu upisao. 😄
 
  • Wow
Reactions: toecutter
Ovo za atest sa žmigavcima, nosačima tablice i LED lampama iz dućana je glupo.
Uvezeno je iz izvana i ima E oznaku, basta.
U nijednom dućanu ne upozore kad kupuješ da treba još i atestirati u CVH.
 
Ovo za atest sa žmigavcima, nosačima tablice i LED lampama iz dućana je glupo.
Uvezeno je iz izvana i ima E oznaku, basta.
U nijednom dućanu ne upozore kad kupuješ da treba još i atestirati u CVH.

To sto se prodaje odnosno smije prodavati na trzistu, ne znaci da se smije samo tako i na svemu upotrebljavati.. nije sve bas tako jednostavno, a takvih primjena artikala siroke namjene nebitno sad moto ili ne, imas na trzistu koliko ti srce zeli..
 
  • Like
Reactions: Nino777
Ako je nešto homologirano, onda treba pročitati i za što je točno homologirano. Inače bi mogao homologirani zadnji lonac od Golfa staviti na bilo koji motor jer ima E oznaku 😁. Možeš kupiti crossera u dućanu, to ne znači da ako se legalno prodaje u dućanu da se s njim možeš voziti legalno po cesti. Žmigavac homologiran za CB500X 2021 ne znači da je odmah homologiran i za neki drugi model motora pa čak i iz iste tvornice. Nije crno-bijelo.
 
Evo bio danas upisati nosac,nosac je preklopivi nema e oznaku i ne treba je imati prolazi..
Jedino sto sam zajebo nisam uzeo db kiler i kaze cesto se mora ponovit slika sa db kilerom,da se pripremim na odbijenicu i naravno morao sam ici na vaganje.

Ali brate jest ga poslikao i izmjerio u tri pm skoro da jos ne bi uzeli uzorak boje da u labosu u zg potvrde da je to boja od mog motora.
 
  • Like
Reactions: MarK5
Evo bio danas upisati nosac,nosac je preklopivi nema e oznaku i ne treba je imati prolazi..
Jedino sto sam zajebo nisam uzeo db kiler i kaze cesto se mora ponovit slika sa db kilerom,da se pripremim na odbijenicu i naravno morao sam ici na vaganje.

Ali brate jest ga poslikao i izmjerio u tri pm skoro da jos ne bi uzeli uzorak boje da u labosu u zg potvrde da je to boja od mog motora.
Screenshot_20220601_181127.jpg
 
  • Like
Reactions: Dene and cadjo
Nisam dalje pisao ali nabavio sam odličan nosač od dečka iz Koprivnice.
Motor ide pod zadnji sic tako da se ne vidi. Sve šljaka super.
 
  • Haha
Reactions: hondimir