nosač tablice z 750

Ljubo

New member
ovako,serijski mi ne odgovara,mislim da se vidi zašto.e,sad...treba mi rješenje kako da stavim tablicu pod sic,tj. da li postoji netko tko se bavi time pa da mi napravi i pošalje s komplet s malim žmigavcima.postoji li takva firma?hitno mi je,ne da mi se tipkat zašto.ajde vi koji imate 636 ili z 750 pokažite se
 
ovako,ima louis,af motori..ali po meni vise se isplati sam napravit ili jednostavno zasarafit ispod repa i stavit bjele bocne zmigavce od auta.u najgorem slucaju mogu ti i ja napravit od aluminija
 
znači louis ima to u ponudi.malo mi je žurba oko toga.hvala što si se ponudio da napraviš,ali neću te time zamarat.u ponedjeljak zovem i naručujem.valjda će stići do odlaska na grobnik
 
Streetfighter said:
ovako,ima louis,af motori..ali po meni vise se isplati sam napravit ili jednostavno zasarafit ispod repa i stavit bjele bocne zmigavce od auta.
Pa on ti je fin gospodin, ne bi se on zamarao time. Zato postoje tvornice koje rade umjesto njega :mrhappy:
 
Mislim da je meni uspjelo rješiti problem ružnog blatobrana.

tablica1.jpg


ovako izgleda odozdola

tablica2.jpg



a koštalo je ukupno 2,5 sata posla. Najteže je bilo stvoriti ideju i kao uvijek najjednostavnije je ispalo najbolje.

P.S. Ljubo svojevremeno si mi rekao da nečeš staviti tablicu :D
 
Zaboravio sam napisati da sam razmišljao o verziji da tablicu jednostavno zašarafim na plastiku ispod sica, međutim, odkad sam se prvi puta provozao po kiši i prljavoj cesti jasno mi je što znači pjeskarenje plastike. Kut pod kojim sam montirao tablicu u odnosu na štop svjetlo je takav da sam izbjegao špricanje po svjetlu.
U snimci odozdola možeš vidjeti kako je boje otpala sa aluminija. To su mjesta gdje su kameničići udarili.
 
.......evo moje.......nemam izbliza, a tablicu prišarafim drito na žmigavce..........
ZX6R4.JPG


.....trebalo 1h sve skupa za skidanje originala i stavljanja ovako.....