Nosač za kofer, kako...???

migi

New member
Ukratko danas sam kupio kofer i sad bi me zanimalo ako netko ima nosač za kofer od XJR-a pa da mi ga poslika i pošalje e-mailom jer bi si ja radio sam nosač!
Otprilike imam viziju kako bi to trebalo izgledat ali zanimaju me još neke sitnice!
Možda je netko već imao takvih iskustava pa ako nije problem da to podjeli s nama ovdje, na što treba paziti ima li nekih prqavila kod izrade nosača itd!

Još nešto možda netko zna gdje bi se to dalo  jeftino pribaviti.
 
Evo ti prilično dobra slika nosača kofera Hepco&Becker za XJR, vjerujen da će ti pomoć...

(y)
 
Doomsday said:
Evo ti prilično dobra slika nosača kofera Hepco&Becker za XJR, vjerujen da će ti pomoć...

(y)

Hvala ti!

:bananapivo:
 
Evo i Givi nosač za xjr-a koji mi je puno ljepši (imaju u ponudi i wingrack - za tri kofera)



 
    Neki dan pričao s jednim vlasnikom xjr-a i mislim da bi bilo pametnije radit nešto poput onog na slici koju je stavio Doomsday. Givi možda je ljepši, ali navodno su znali ljudina pucat cijeli repovi na motorima s takvim nosačem i opterečeni s elikim-punim koferima, a Puig zbog toga ima jednu štangu koja se pričvrsti na zadnje fuziće, tak da se dobije trokut i puno manje trpi rep motora. 
 
Na svim tim koferima lijepo piše max load cca 12kg (ne znam točno) a drugo je kaj mi natovarimo 25kg. Ne kažem da nisi u pravu ali mislim da su oni kojima se to dogodilo u velikoj mjeri sami krivi.  :wink:
 
gigi said:
Na svim tim koferima lijepo piše max load cca 12kg (ne znam točno) a drugo je kaj mi natovarimo 25kg. Ne kažem da nisi u pravu ali mislim da su oni kojima se to dogodilo u velikoj mjeri sami krivi.  :wink:

.. i pravac stara karlovačka, pa se onda traže koferi ko ona 2-3 kaj su ih prošle godine tražili  :mrgreen: