Nova CB 650R

Ko zna mozda je rs 660 bolja, vidjeti cemo kad joj motorrad uradi 50 000 km test.
Do tada ce biti prije da nije.
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
Brate, 2013 zx 636 se ljulja isto kao dzunka.
Je vidi se
IMG-20210119-WA0018.jpg
 
Dva su moguca razloga da ti na cbr 600rr fali konja.. li ne znas vozit ili si kapacitet za motoGP 😆
600RR je Hornet s oklopom, po pitanju snage izrazito smiješan motor

zapravo svi ti 600 nejdu s mjesta, al 600RR je baš jadan

tako da... Stipe nije niš krivo napisal
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
600rr je hornet s oklopom?
hornet nema deltabox ramu, hornet ima direktno oslonjen zadnji amortizer, hornet ima plivajuca kociona klijesta sa samo po dva klipa po strani i manje diskove.


@stipe_zxr

me vidim, stojis u mistu

:)
osim toga, vozis starinski, vise se glava ne drzi u sred motora vec kod unutrasnjeg retrovizora.
 
'07 600 RR i '05/'07 Hornet 600 su zvijeri.. ;)
Vozio sam se s njima u grupi dosta puta.
 
A jeste ga nasrali... Prvo, ovo nije 600RR, nit će ikad bit, nit je zamišljen da bude... Drugo, kaj se tiče iskustava sa 600-tkama, ak su vam slabe, manite ih se i kupite staru 1100ku i gotovo..
A ove fore s previše, premalo itd, na dnevnoj bazi (ne trenutno jer je faking zima) viđam ljude sa NC750, u parovima, ovako, onako, s nekima sam čak i lijepo razgovarao, nikom nije falilo snage ni momenta... Mislim kad bi netko od njih sjeo na ovu 650-ku, da bi imali dojam da su u space shuttleu...

Što hoću reći, CB650R je napravljen kao ekonomičan motor, za male, za velike, stare i mlade, neki će s njim ić na posao, neki će ganjat komade, neki će čak otić i na Grobnik... Nije zamišljen kao zamjena za CBR600RR, nisam ga vozio, ali dajem ruku u vatru da radi ko singerica (malo vibracija, ugodan položaj i osjećaj u vožnji ), i za većinu ljudi koji će ga posjedovati, mislim da će biti sretni, dokle god objektivno gledaju što traže od motora i što imaju....

A i sjetio sam se da sam u nekom razgovoru načuo da je kolega nedavno nabavio jednu, ne znam koje godište... uglavnom, ako je ta, probat ću dogovorit jedan dan testiranje, pa ćemo vidit...
 
ovaj sredju mora da je tatu cical kad je tak pametan... 636 nevalja a ta pocket hondica i mt yamaha špena su super?
otvori šteker naslini prste i primi se za žicu debilu
 
  • Like
  • Haha
Reactions: ODST and +marek+
samo honda nx dominator s full ohlinsom boktejebo i lupo 1.0 triturbo 🤣🤣🤣🤣🤣
taj dok krepa ni pes mu se nebu po grobu sposral kak je jadan
 
samo dosadne pyćkice (ti i srkica drkica) koje žive u tuđim državama i boje se prdnuti da ih paki i šips krivo ne pogledaju razbijaju glavu tim dječjim igračkama kak su mt07, cb650 ili rs660
 
  • Haha
Reactions: diesel power
ja sam mjerio slovenku na panoniji, runda 2:04-2:05 sa cbr 600rr.
jako smjesan motocikl.

kawa 636 2013. stelanje kompresije i povrata samo u jednom stapu, u drugom stapu preload. ne znaci nista, vozio, vozio i u dvoje, za moj pojam radi svoj posao.
meni je dosla kao motcikl koji pri spustanju sa voznje na zadnjem udara u vilici do kraja, rekoh, nemoj vozit na zadnjem, sala, napravili smo, vise ne ide vilica na blok kada se spusti za zadnjeg.
 
pogledao si ti puno jubito videa na kojima ljudi voze prave motore i aute, nije ni čudno da znaš sve o svemu
 
ja sam mjerio slovenku na panoniji, runda 2:04-2:05 sa cbr 600rr.
jako smjesan motocikl.

kawa 636 2013. stelanje kompresije i povrata samo u jednom stapu, u drugom stapu preload. ne znaci nista, vozio, vozio i u dvoje, za moj pojam radi svoj posao.
meni je dosla kao motcikl koji pri spustanju sa voznje na zadnjem udara u vilici do kraja, rekoh, nemoj vozit na zadnjem, sala, napravili smo, vise ne ide vilica na blok kada se spusti za zadnjeg.
Da, ali ni jedan od tih motora "out of the box" nije idealan stroj za stazu... staviš na njih M50, naprijed NIX30 vilje, iza neki TTX i onda već imaš nekaj s čim možeš radit na stazi... Zato nam vrli inženjeri od Honde pa preko Aprilie i rade "normalne" motore za cestu...
 
kolko vidim, bila je ta vtr-ka skršena i prije toga preko nekoliko puta, klasična čunga lunga, od oklopa, diskova, seljačkih progripova, vizira s alibabe...