Nova Honda Africa Twin

Hahhahha Seki mi je stalno na whats appu. Tribas imas nekog iskusnog sa africom.

Lipa mi je i ova HRC za 2019, iako mi lipsa ova u 2018.
 
I, I, I?
Dojmovi?
Kako su uglazbili dct i ride by wire?
Meni zvuci kao kombinacija sa neogranicenim mogucnostima.
 
Vozim je dva dana, samo se tu vrtim po gradu, tako da ovako na prvu sam odusevljen motorom, DCT mi je top. Vozija sam dct i na x-adv ali ode radi jos bolje. Brojne su postavke, P postavke odaviza na gas (1-3), EB postavke kocenja motorom (1-3), TC od 1 do 7 tako da su stvarno brojne postavke. Ali malo cu vise napisati kada je malo vise i bolje provozam. Kako dolazim sa Tracera GT sa 17/17 najvise sam se boja 21/18 kako se se to voziti ali vidim da je to isti k. Tako da za sada sve top.
 
Nisam ima niti jednu svoju sliku pa sam ukrao sliku sa oglasa :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Pa zato sam napisao da znam kde je bila "slikana", to je bilo još prije nego je prešla granicu ...
Puno dobrih i sretnih kilometara sa Africom

Nego ima neko ko je probao novu CFR1100?
 
Vozim je dva dana, samo se tu vrtim po gradu, tako da ovako na prvu sam odusevljen motorom, DCT mi je top. Vozija sam dct i na x-adv ali ode radi jos bolje. Brojne su postavke, P postavke odaviza na gas (1-3), EB postavke kocenja motorom (1-3), TC od 1 do 7 tako da su stvarno brojne postavke. Ali malo cu vise napisati kada je malo vise i bolje provozam. Kako dolazim sa Tracera GT sa 17/17 najvise sam se boja 21/18 kako se se to voziti ali vidim da je to isti k. Tako da za sada sve top.
Ja san ti govoria....DCT majka
Za grad Majka Priroda
Kad ustelas sve postavke za koji tjedan bit ce ti jos bolji

Kraljica Rulz......
Kralj je malo zapostavljen......corona sjebala lito......
Ali doce on na svoje vec iduce......
 
Africa bez kuvera...
A reka san vec
Ka i bez maglenki.....
Ili ka stari model GS-a
Nije to to....
Oko 9 ipo navecer(prije je vruce)Strpas misecnu spizu u cca 140 ltr zapremine plus onin lastikon sa kukicama vezes baksu pive(jedna je vec u kuferu)priko sidala za suvozaca
Kresnes duga svitla i maglenke da noc pretvaraju u dan i picis 160 kmh do kuce na obali.Da mos se sredit i izac vani oko 11 da se kvalitetno izbijes do ponoc ipo da imas vrimena tokom noci ubit oko jerbo je dizanje u 7 ipo tako da si u 8 ujutro sam na plazi tocat se u plicaku
Jer oko 9 ipo corona napada
 
Vozim je dva dana, samo se tu vrtim po gradu, tako da ovako na prvu sam odusevljen motorom, DCT mi je top. Vozija sam dct i na x-adv ali ode radi jos bolje. Brojne su postavke, P postavke odaviza na gas (1-3), EB postavke kocenja motorom (1-3), TC od 1 do 7 tako da su stvarno brojne postavke. Ali malo cu vise napisati kada je malo vise i bolje provozam. Kako dolazim sa Tracera GT sa 17/17 najvise sam se boja 21/18 kako se se to voziti ali vidim da je to isti k. Tako da za sada sve top.
Kolega kako ide africa? Si bacio koji djir otvorene. Kako se to ponasa naspram tracera? Generalno motor mi se jako svidja i volio bi isto s tracera prijeci na nju. Ali stalno u glavi imam da nije dovoljno sposobna za otvorenu cestu kao tracer, ponajvise zbog sirine guma. Iako znam da vjerojatno grijesim.
Sve ostalo na tomje motoru mi je top.
 
Nazalost nisam je jos testirao van grada, u biti jesam ali kratki djir pa nebi jos donosio neke velike zakljucke. Vrtim se non stop u gradu za sada. Za grad je dosta zgodnija, kut okreta volana je dosta veci i hod ovjesa takodjer pa lezece i rupe ne osjetim, samo priletim preko njih. Ja sam isto cili zivot amo reci na cestovnom motorima tako da definitivno trazi malo navike, po meni najvise na hod ovjesa. Jedini motor slican ovom koji sam imao je bio transalp iz 2006 koji sam jako brzo prodao jer bi dobio morsku bolest svaki put kada bi napravio djir. Sve u svemu africa nije ni blizu osjecaja koji sam imao na transalpu. Africa je cvrsta, velika, sa dosta boljom zastitom od vitra od tracera, dosta udobnija za vozaca i suvozaca. Sta se ponasanja tice nije vise da se vozim na nacin da vozim veliku nagradu Makarska kao i nekada, sada volim ugodnu fluidnu voznju do 120km/h i tu africa savrseno obavlja sve svoje zadatke. Sta se tice dct mjenjaca i on radi savrseno, samo nikako da se naviknem na njega, jednostavno ruka trazi non stop kumplug i to mi definitivno fali. Malo mi je i zao sta nisam uzeo sa obicnim mjenjacem, ali vjerojatno ce i to sa vremenom izblijedit.
Od opreme jos nisam nista posebmo stavio givi nosac sa givi alu polocom, kufer se jos mislim ali vjerojatno ce biti onaj Givi trekket (plasticna verzija), nekako mi najbolje stoji. U planu je jos stavit od outback motortek full crash bar i skid plate, original Honda uticnicu 12V da mogu punit mob, nav i tako to. Super zadovoljan za sada izborom, motor je definitivno klasa iznad tracera, samo kazem trazi privikavanje.
 

Attachments

  • IMG_20200813_203104_copy_800x600.jpg
    IMG_20200813_203104_copy_800x600.jpg
    103.1 KB · Views: 112
  • IMG_20200813_203110_copy_800x600.jpg
    IMG_20200813_203110_copy_800x600.jpg
    116.4 KB · Views: 125
  • IMG_20200820_182148_copy_800x600.jpg
    IMG_20200820_182148_copy_800x600.jpg
    195.6 KB · Views: 130
  • IMG_20200820_182209_copy_800x600.jpg
    IMG_20200820_182209_copy_800x600.jpg
    152.2 KB · Views: 139
Ajde kad nabavis posten djir otvorene napisi.komentare. Ma ni ja ne vozim brze od 120 ali cudan je osjecaj na enduru. Mozda vise vizualno nego u stvarnosti. Drugi motor koji gledam je novi v strom 1050. Isto odlicna klasa ali mozda malo vise primjerenija cesti. To niti nije enduro, nekakav poluenduro.
 
Protegnuli noge žirafi na makadamu
 

Attachments

  • Screenshot_2020-08-28-12-31-20-089_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-28-12-31-20-089_com.miui.gallery.jpg
    234.7 KB · Views: 110
  • Screenshot_2020-08-28-12-30-24-375_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-28-12-30-24-375_com.miui.gallery.jpg
    247.1 KB · Views: 100
Ono mislis Kralj stvoren za pimpaž a onda skuzis da je Africa jos jaca
Ali nema veze
Pimp rulz........

jebo motor ka iz ducana

2,3,4 pimpa godisnje i svi sretni
Osim takuina(zena naravno blazena u neznanju)