Nova Honda Africa Twin

Strucno oko je primjetilo da ti fali skid plate na barkbusterima.ulozi 12,99 funti
A vidin da si i “rucicu” straznjeg amortizera apgrejda......

Došla je s tih par estetskih upgrade-a. Ja sam nabacio Barbustere, zadnji rack Sw Motech i full Arrow Ti (atestiran), pojačanje za prednju ramu da se može Garmin u miru namontirati i to je valjda to. E da i diga blatobran.
 
provoza sam 2016...musku,sa mjenjacom.
dosta je velika...ali to nije za mene.

kuferi,maglenke,lidl...vise sam za klasiku.
 
Ajde kad nabavis posten djir otvorene napisi.komentare. Ma ni ja ne vozim brze od 120 ali cudan je osjecaj na enduru. Mozda vise vizualno nego u stvarnosti. Drugi motor koji gledam je novi v strom 1050. Isto odlicna klasa ali mozda malo vise primjerenija cesti. To niti nije enduro, nekakav poluenduro.
Moze, svakako napisem dojmove. Ali ako mozes svakako provaj 21/18 kola prije kupnje jer i ja sam se iznenadija kako se to dobro vozi. Novi strom nisam provao, ali i za starog svi imaju samo rijeci hvale tako da virujem da je novi jos bolji.
 
Došla je s tih par estetskih upgrade-a. Ja sam nabacio Barbustere, zadnji rack Sw Motech i full Arrow Ti (atestiran), pojačanje za prednju ramu da se može Garmin u miru namontirati i to je valjda to. E da i diga blatobran.
Moze neki link sta treba kupiti za dignuti blatobran.
Kako mislim pojacanje prednje rame, nisam nigdi cua da imaju problema sa pucanjem od navigacije. Koje je godina u tebe?
 
Došla je s tih par estetskih upgrade-a. Ja sam nabacio Barbustere, zadnji rack Sw Motech i full Arrow Ti (atestiran), pojačanje za prednju ramu da se može Garmin u miru namontirati i to je valjda to. E da i diga blatobran.
Svaki pimp(upgrade) je pozeljan
Jesi pojacanje uzea Camel Adv ili u u onog rumunja
U rumunja je puno elegantnije
Garmin kazes
595 ili XT
Malo mi je to skupo a put do Kauflanda znan doc i zatvorenih ociju
Iden a to i Touratech lockable nosac 125 eura
Zapea mi za oko TomTom 550 Premium pack
Samo je zajeb sta je navigacija 4.3 inca
Dok je garmin 5 i 5 ipo
A velicina je vazna
Mada kazu da je ekran na tomtomu odlican
Tribalo bi ti uzivo negdi vidit
 
Moj X-adv srea rodicu na omiljenoj cesti, malo se vozali skupa. Izgleda prekrasno, grmi žestoko! Švabo, dobrodošao doma!

Top!
 

Attachments

  • IMG_20200828_190239-01.jpeg
    IMG_20200828_190239-01.jpeg
    293.9 KB · Views: 158
  • Like
Reactions: Švabo
Svaki pimp(upgrade) je pozeljan
Jesi pojacanje uzea Camel Adv ili u u onog rumunja
U rumunja je puno elegantnije
Garmin kazes
595 ili XT
Malo mi je to skupo a put do Kauflanda znan doc i zatvorenih ociju
Iden a to i Touratech lockable nosac 125 eura
Zapea mi za oko TomTom 550 Premium pack
Samo je zajeb sta je navigacija 4.3 inca
Dok je garmin 5 i 5 ipo
A velicina je vazna
Mada kazu da je ekran na tomtomu odlican
Tribalo bi ti uzivo negdi vidit

Uzea sam u Rumunja, kad se to smontira gore nemas pojma da je to aftermarket dio. Dobro je to Vlad zamislia, dizajnira i izvea i uzea na eBayu za 13 € adapter za zumo.

Imam Zumo 395 većinom je bigger/better ali ne vidim potribu za ičim većim od ovoga. Taman se uglazbi poviše sata.
 
Moze neki link sta treba kupiti za dignuti blatobran.
Kako mislim pojacanje prednje rame, nisam nigdi cua da imaju problema sa pucanjem od navigacije. Koje je godina u tebe?


Zna im mala rama pucati kad se stave navigacije a nije bas jeftina za zamjenu. Neda mi se riskirati ovako u miru gas

U mene je 2018 Adventure Sport
 

Attachments

  • AT2018-19_02.jpg
    AT2018-19_02.jpg
    451.6 KB · Views: 154
  • AT2018-19_01.jpg
    AT2018-19_01.jpg
    80.7 KB · Views: 132
  • AT2016-9.jpg
    AT2016-9.jpg
    259.5 KB · Views: 125
Uzea sam u Rumunja, kad se to smontira gore nemas pojma da je to aftermarket dio. Dobro je to Vlad zamislia, dizajnira i izvea i uzea na eBayu za 13 € adapter za zumo.

Imam Zumo 395 većinom je bigger/better ali ne vidim potribu za ičim većim od ovoga. Taman se uglazbi poviše sata.
Da da
Vlad je to dobro rjesia
395 je OK
Mislin da je 4.3 inca
Da......mozda je to i dovoljno.da se lipo uglavi povise instrument table.
Vidit cu.....tom tom 550 premium pack ima bas sve.plug n play.....i antitheft solution.
Nesto su stilu touratechovog lockable mounta
Da mozes ostavit koji put navigsciju na motoru vez nadzora 10,15,20 min....
Ceka me doma iohoho stvari za ugradit.....
Eno doma i Outex Kit......
Sad samo triba iznac rjesenje kako to stavit prilikom minjanja guma
Puno stvari.......malo vimena.....
Covid 19 me dobro sjeba
 
Malo me Africa živcirala na dužin turama (300+km u danu) šta bi mi utrnila guzica. Nakon šta san je zapostavija i zadnji misec dana se družija s jednocilindričnim kvarljivim govnom, jučer opet sija na Africu i zaključija kako je to ipak kraljica udobnosti :)
 
Seki koliko ti je realno potriban taj tom tom i garmin sa što većim displayom? Ja ako mi triba navigacija stavim mob na RAM mount nosać na motoru i nikad nisam osjetia potribu za nečim boljim...

Također da li vam mob ili navigacija vibriraju kad su na nosaću iznad satova? Meni takav setup nikako nije pasao pa sam vratio na volan što mi se nekako pokazalo najbolje i najvidljivije...
 
Da da
Vlad je to dobro rjesia
395 je OK
Mislin da je 4.3 inca
Da......mozda je to i dovoljno.da se lipo uglavi povise instrument table.
Vidit cu.....tom tom 550 premium pack ima bas sve.plug n play.....i antitheft solution.
Nesto su stilu touratechovog lockable mounta
Da mozes ostavit koji put navigsciju na motoru vez nadzora 10,15,20 min....
Ceka me doma iohoho stvari za ugradit.....
Eno doma i Outex Kit......
Sad samo triba iznac rjesenje kako to stavit prilikom minjanja guma
Puno stvari.......malo vimena.....
Covid 19 me dobro sjeba
Nisan kurca razumija, je li to o auspuhu? :unsure:
 
  • Like
Reactions: LALA3
Seki koliko ti je realno potriban taj tom tom i garmin sa što većim displayom? Ja ako mi triba navigacija stavim mob na RAM mount nosać na motoru i nikad nisam osjetia potribu za nečim boljim...

Također da li vam mob ili navigacija vibriraju kad su na nosaću iznad satova? Meni takav setup nikako nije pasao pa sam vratio na volan što mi se nekako pokazalo najbolje i najvidljivije...
A slusaj.....
Realno pored mob ne triba navigacija ali......
Znas kako je
Meni stari mob sluzi za to jer novi ipak dode kao nekoliko navigacija pa nije zgodno da slucajno otpadne
Stari mob je 5.5 inca i na njemu waze ili tom tom app za 100 kn godisnje.sve funkcije kao i navigacija
Zato i nisan jos rjesia pravu navigaciju.ali na kraju sve vodi prema tome
Ne vibrira nista a stavljen je povise instrument table.
A Vladov ojacivac ceka doma ugradnju

Ahhhh.....samo papilova ali bez pimpa se ne moze
 
Seki koliko ti je realno potriban taj tom tom i garmin sa što većim displayom? Ja ako mi triba navigacija stavim mob na RAM mount nosać na motoru i nikad nisam osjetia potribu za nečim boljim...

Također da li vam mob ili navigacija vibriraju kad su na nosaću iznad satova? Meni takav setup nikako nije pasao pa sam vratio na volan što mi se nekako pokazalo najbolje i najvidljivije...

Ja isto imam u planu staviti RAM mount nosac za mobitel povise celera, nisam jos testira pa ne znam kako ce se pokazati, ali i na traceru mi je bila ta opcija i nekako ni je to najbolje jer ne moram previse spustati pogled u voznji. E sada kako ce se pokazati to cemo jos vidit.
 
Ja isto imam u planu staviti RAM mount nosac za mobitel povise celera, nisam jos testira pa ne znam kako ce se pokazati, ali i na traceru mi je bila ta opcija i nekako ni je to najbolje jer ne moram previse spustati pogled u voznji. E sada kako ce se pokazati to cemo jos vidit.

Onda uzmi short arm da ti ne strši previše... Ali kažem ti poviše celera dosta treska meni je išlo na živce pa sam stavio ipak na volan