Nova Honda Africa Twin

Nike11

Member
Nov 26, 2019
198
6
18
Ne naravno
Kupia san novog ispod cekica Beverlija 500
Bia mlad i glup
A ni Africa nije najbolji motor
To je Goldwing ali trenutno neman 32 iljade eura za dat motor.Corona kriza je
Goldwing. Hahahahahahhahaah

Nike11

Member
Nov 26, 2019
198
6
18
Ma nije to nego mi se nekad ne da
Livon rukon cesen jajca ili kopan nos ili prckan po mobitelu/navigaciji.....
Koliko sam razumio iz tvoji postova. Lipo si ti potkozen. Beverly 500 ( skup) a tebi prvi skuter/motor, pa tmax jos skuplji, i sad afrika dtc adv. Pun si love, a znanja malo ili nista. Al mlad si naucit ces.

seki22

Well-known member
Mar 29, 2009
5,842
33
48
1016
malo tu,malo tamo,malo svugdi
Koliko sam razumio iz tvoji postova. Lipo si ti potkozen. Beverly 500 ( skup) a tebi prvi skuter/motor, pa tmax jos skuplji, i sad afrika dtc adv. Pun si love, a znanja malo ili nista. Al mlad si naucit ces.
Krivo si skonta......
Sirotinja.....
Za to sve mi tribalo 16 god.....jedva skupia....
Nisan ja ka ti da kupujen brdo motora i skutera preko kompezacija i bez poreza......
Pa se onda puvanderisemo po gradu....
Eh Totti Totti.....ko te nezna......

Nike11

Member
Nov 26, 2019
198
6
18
Krivo si skonta......
Sirotinja.....
Za to sve mi tribalo 16 god.....jedva skupia....
Nisan ja ka ti da kupujen brdo motora i skutera preko kompezacija i bez poreza......
Pa se onda puvanderisemo po gradu....
Eh Totti Totti.....ko te nezna......
??????????

massa.st

Active member
Mar 19, 2009
4,471
24
38
HR jug
Govorio sam o D
Samo jos jedna napomena prilikom stavljanja foot shiftera treba vodit racuna o crash bar-u koji je na motoru
jer kod nekih nije moguce instalirat sklop
D mode definitivno nije za voznju magistralom, u biti D mode je najbolje zaboraviti.
Od kada sam uzea africu nisam bia u manual mode, da sam tija minjat brzine uzea mi manualca, tako da mi ni to ulaganje od cca 500 eura nema smisla. Uglavnom sam u S1, ponekad u S3 i ako triba opalit nizu (a cesto pita u agresivnijoj voznji) botun - je uvik aktivan.

Napier

Well-known member
Feb 3, 2015
1,171
137
63
D mode definitivno nije za voznju magistralom, u biti D mode je najbolje zaboraviti.
Od kada sam uzea africu nisam bia u manual mode, da sam tija minjat brzine uzea mi manualca, tako da mi ni to ulaganje od cca 500 eura nema smisla. Uglavnom sam u S1, ponekad u S3 i ako triba opalit nizu (a cesto pita u agresivnijoj voznji) botun - je uvik aktivan.

Posto ja taj motor sam vozio 50-tak kilometara vjerovatno si u pravu
Meni je privlacno imat tu mogucnost da je mozes saltati nogom jer to je moje neko vidjenje da mi motor mora imat saltung doli
Jbg. staromodan sam

seki22

Well-known member
Mar 29, 2009
5,842
33
48
1016
malo tu,malo tamo,malo svugdi
I tako.....upalin ja duga svitla i sve sta jos ide i kolega forumas ne moze vozit isprid mene
Oce past......da mu blisti😳😳😳
A uopce nije jako