Nova Honda Africa Twin

Ajde šta ste se oma zajapurili, to je ionako samo mockup u Photoshopu ili ŠBBKBB... Samo su na prošlogodišnji CB4X prototip nakalemili motor iz Africe, i dodali malo (loše) piture. Daleko je to od realizacije, ali mislim da će na temelju tog prototipa ipak ići CBF cestovna varijanta na mehanici CBRke 650 i/ili CB1000R. Nadam se oboje.
 
Kad registracija pođe po zlu, a kuci se vratis doslovno mokar od glave do pete. Duboka voda 😂
 

Attachments

  • IMG_20201231_131458.jpg
    IMG_20201231_131458.jpg
    257.9 KB · Views: 137
  • Screenshot_2020-12-31-13-18-47-218_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-12-31-13-18-47-218_com.miui.gallery.jpg
    196.3 KB · Views: 140
  • Like
Reactions: zrakoplovac and e39
zna li tko ovu AT?
Cini mi se da je cijena prenapuhana obzirom na godine i kilometre

A zašto ti je cijena prenapuhana?

Prvo obična je, a ne DCT. Koliko sam primijetio običnih baš i nema po oglasima i uglavnom bolje drže cijenu.
Ako misliš da je prenapuhana usporedivši s drugim po oglasnicima (koje su DCT) usporedba baš i ne stoji.

Ako je sve kako piše u oglasu po meni vridi te novce, a i sigurno se da još kalat cijenu malo...
 
misljenje je bazirano na cinjenici da se za 10K moze unijeti AT 2018 godina sa servisnom knjizicom i vise opreme.
naravno, prodavatelju uvijek malo (pogotovo u HR) a kupcu uvijek skupo
 
A zašto ti je cijena prenapuhana?

Prvo obična je, a ne DCT. Koliko sam primijetio običnih baš i nema po oglasima i uglavnom bolje drže cijenu.
Ako misliš da je prenapuhana usporedivši s drugim po oglasnicima (koje su DCT) usporedba baš i ne stoji.

Ako je sve kako piše u oglasu po meni vridi te novce, a i sigurno se da još kalat cijenu malo...
DCT majka
Nema nikakvog razloga da bi sa DCT-om Africe bile jeftinije nego obicne
Dapace......
Cijena ove je takva kakva je.tu se moze diskutirat koliko oces.......
Mislim da se obicna Africa DCT 2018 godiste moze nac za 80-85 iljada kn.......mozda grijesim
Od 2018 god Africa ima ride by wire tj malo elektronike sta onda znaci vise modova voznje,vise prilagodbi,mirniji rad,manja potrosnja......uglsvnom sve sta ide uz elektroniku
A posto je ovdje rijec o Hondi to znaci da je elektronika “bullet proof” sta se ono rece
Uvik ce bit falingi naravno ali Honda je Honda a ostalo su motori(vespa PX 200 je vespa 😂a tmax 2008-2011 god je skuter)