Nova Honda Africa Twin

Ides na stranicu Akrapa i upises marku,model i godinu dvotockala
Onda ti pokaze sta mozes stavit.I to je to.nema druge opcije
Negdi ti i pise da nije street legal recimo.ako je komplet sistem vecinom
Meni je Akrap za moj motoric ruzan pa san se okrenia drugim proizvodacima
Fala vec bio. Znam da si mivva uzea. A i pun kufer je jeftiniji. Tako da ako budem uzima., Akrap mi nije lip, dapace. Mivv je ok. A cijena top u odnosu na akrapa. E sad ne znam kvalitet( Seki reci ako znas) al ne moze bit los nikako.
 
Fala vec bio. Znam da si mivva uzea. A i pun kufer je jeftiniji. Tako da ako budem uzima., Akrap mi nije lip, dapace. Mivv je ok. A cijena top u odnosu na akrapa. E sad ne znam kvalitet( Seki reci ako znas) al ne moze bit los nikako.
Niko skoro nije ka Akrap po kvaliteti ali to su nijanse
Mivv je skroz OK.Dapace.Meni bolji tj kvalitetniji od Arrow i LeoVince.( mozda grijesin)
Za Remus i Termi ne bi zna
Meni je Mivv na Kralju......jako dobar mada naravno ima sitnih nedostataka.....
Meni ne pada na pamet skidat db i slicno.....
Ja san ozbiljan covik u godinama.....cu se zajebavat sa policijon a i puni mi glavu......

Oni stari Akrap za Kralja i remenka je meni bia savrsen
Ovi kratki mesnati su OK.vidi se da je kvalitet bez dalinjeg ali cijena je ako se ne varam 10,11 iljada kn......plus tech max 106 iljada.......
Za te pare ganjc novi 1050 koji je izgleda perverzija........
Steta sta ga glavni zastupnik za Suzuki u ovom dijelu HR ne reklamira kao svoje vozilo.Mislin kad bi se pocea prodavat da bi presisa lidera prodaje stroma 650.....
Nego neke pile koje su trzisno zanimljive malo jace od Katane....😎


A sta se tice Kraljice.....
Neznan zasto mislis da je na njoj Mivv.....
 
Niko skoro nije ka Akrap po kvaliteti ali to su nijanse
Mivv je skroz OK.Dapace.Meni bolji tj kvalitetniji od Arrow i LeoVince.( mozda grijesin)
Za Remus i Termi ne bi zna
Meni je Mivv na Kralju......jako dobar mada naravno ima sitnih nedostataka.....
Meni ne pada na pamet skidat db i slicno.....
Ja san ozbiljan covik u godinama.....cu se zajebavat sa policijon a i puni mi glavu......

Oni stari Akrap za Kralja i remenka je meni bia savrsen
Ovi kratki mesnati su OK.vidi se da je kvalitet bez dalinjeg ali cijena je ako se ne varam 10,11 iljada kn......plus tech max 106 iljada.......
Za te pare ganjc novi 1050 koji je izgleda perverzija........
Steta sta ga glavni zastupnik za Suzuki u ovom dijelu HR ne reklamira kao svoje vozilo.Mislin kad bi se pocea prodavat da bi presisa lidera prodaje stroma 650.....
Nego neke pile koje su trzisno zanimljive malo jace od Katane....😎


A sta se tice Kraljice.....
Neznan zasto mislis da je na njoj Mivv.....
Akrap je akrap. Niko nije ni blizu, tako da nisu nijanse. Al i duplo je duplo. Da mi je Akrap najlipsi, ne bi se mislia. Ovaj prsut( tebi je ok), a ja ga mukte ne bih stavia.

koji su ti sitni nedostaci mivva na t maxu?

ne mislin ni ja vadit dk.!

Termi je bolji nego mivv, al niko ga u St ne prodaje, pa nisam ni gleda koliko kosta ni cijenu

sta stalno u pricu ubacujes neke druge motore. Kave veze iam sta mogu kupit za istu lovu.
za Afriku si sam napisa da si stavija isto mivva. Osim ako ja nisam krivo vidija, jel pises kralj i kraljica
 
Ja uzeo Dunlop Trailmax napravio s njima 1000 km malo na suhom koji x proklizala i na kisi nista
1622568708873.jpeg
bolje( bitumen) al za ovo kako ja vozim je uredu....
 

Attachments

  • 0126CE7A-234C-4C53-85ED-5F6A28266340.jpeg
    0126CE7A-234C-4C53-85ED-5F6A28266340.jpeg
    1.7 MB · Views: 0
  • 10A7075C-BEE5-430F-8B7C-C7FFF4D89453.jpeg
    10A7075C-BEE5-430F-8B7C-C7FFF4D89453.jpeg
    2.1 MB · Views: 0
  • B201A7E4-0C35-4F59-9E25-543E12F3D595.jpeg
    B201A7E4-0C35-4F59-9E25-543E12F3D595.jpeg
    2.1 MB · Views: 0
  • 95BDB6C5-5BF0-4694-AFC2-A28B30855223.jpeg
    95BDB6C5-5BF0-4694-AFC2-A28B30855223.jpeg
    3.4 MB · Views: 0
Ja uzeo Dunlop Trailmax napravio s njima 1000 km malo na suhom koji x proklizala i na kisi nista View attachment 732281bolje( bitumen) al za ovo kako ja vozim je uredu....
Nisan najbolje svatia
Pustila nekoliko puta na suhom a po kisi isto?
Znaci nije dobra guma?
Ja san ima Bridgestone A41
Po suvome OK
Po mokrome tiha jeza.Ocaj zivi
Sad san na Anakee Adv i to je fenomenalna guma……..
Pretpostavljan da je isto dobra Pirelli Scorpion Trail 2 i Conti Trail Attack 3
Za ST2 samo rijeci hvale san cua dok mi je covik koji ima na svojoj TA3 takoder reka da je odlicna.da bas kako pise.nakon kilometar ipo guma na radnoj temperaturi.Kaze cista cestovna guma
Sta se tice Anakee Adv dvoje ih imaju vec drugi set i prezadovoljni a imali su i TA2,3 i ST2
Odlucili se opet na Anakee Adv…..i da traje 12-15 iljda km
Ja odusevljen.Nikad pustila neovisno o crnim crticama po asvaltu,bijelim trakama,pjesackim prijelazima
Po kisi isto……kao za kisu bi tribala bit najbolja…….
Mislin ako ne iden opet na Anakee Adv da ce to bit samo zato da provan ST2 ili TA3
Za sada samo te tri dolaze u obzir
 
ST2 je sklona pucanju i po ničemu nije posebna, bar meni a mišljenje je subjektivno. E07 mi je raketa za nju na cesti, tolika da su "čepovi" napred nazad do ruba liznuti. ST2 već 5mm od ruba je glava u torbi
 
ST2 je sklona pucanju i po ničemu nije posebna, bar meni a mišljenje je subjektivno. E07 mi je raketa za nju na cesti, tolika da su "čepovi" napred nazad do ruba liznuti. ST2 već 5mm od ruba je glava u torbi
Neznan
Govore mi da je dobra oni sta su imali mada ti sad imaju Anakee adv.ako lazu oni lazen ja
Prika na S10 prezadovoljan(mozda drugacije dimenzije drugacije se ponasaju)
Ovaj na TA3 bas ima tu gumu i gledan mu je na motoru.Kaze da je odlicna.da drzi odlicno
Moja Anakee je meni odlicna.mada nemaj je sa cime usporedit osim sa A41 koja je uzas.bar meni
Ovo nema niti 500 km mislin….
 

Attachments

  • 10E9DD99-9683-448C-909D-D1953F3F2E0C.jpeg
    10E9DD99-9683-448C-909D-D1953F3F2E0C.jpeg
    1.9 MB · Views: 0
Da pustila na suhom i mokroj cesti malo zaplese zadnji kraj a i prva mi poskocila par x al sad vozim malo s manje gasa i ok je... nisam bas zadovoljan al sad cu ju vozit do kraja i onda menjam.... a onda izgleda ide CTA3
 
Da pustila na suhom i mokroj cesti malo zaplese zadnji kraj a i prva mi poskocila par x al sad vozim malo s manje gasa i ok je... nisam bas zadovoljan al sad cu ju vozit do kraja i onda menjam.... a onda izgleda ide CTA3
Ma mici to odma
Kad izgubia viru u gumu nema nazad
Pogotovo ako se to desava stalno
 
Možda nekome pomogne pa dijelim. Hepco Becker Lower engine crash bars ne pašu na aftermarket grane. Da se upasti ali ima dosta bravarija da se to stavi gore. Nakon 4-5 sati zaejbacije to izgleda ovako. Na par mista je doslovno u mm
IMG_20210522_211159.jpg
IMG_20210523_175251.jpg
 

Attachments

  • IMG_20210523_174711.jpg
    IMG_20210523_174711.jpg
    1,004.8 KB · Views: 0
  • IMG_20210523_174638.jpg
    IMG_20210523_174638.jpg
    971.3 KB · Views: 0
  • IMG_20210523_131707.jpg
    IMG_20210523_131707.jpg
    4.4 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: skorpio27
Jucer napravio 430 km malo kroz Alpe , guma je dobro drzala na suhom a na mjestima je bilo jako mokra cesta tu nisam bas s gasom vozio 😊
 

Attachments

  • 951D4B1E-1FB1-4AED-835D-E8260BFA3C42.jpeg
    951D4B1E-1FB1-4AED-835D-E8260BFA3C42.jpeg
    1.7 MB · Views: 0
  • 10D766E0-B640-4EE1-A340-D925858A72D9.jpeg
    10D766E0-B640-4EE1-A340-D925858A72D9.jpeg
    1.4 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Švabo
Hmmmmmm, zanimljivo... Kompresor na motoru 1100 zvuči interesantno. Najbolje zvuči to da će raditi u cijelom području rada motora i bez "laga" na zavrtanje ručice.

 
Last edited:
  • Like
Reactions: Švabo
Pozdrav ljubitelji afrike. Kao šta sam i sam. Afrika dtc 2017 g prosiječna potrošnja 5.8l
Kolika je potrošnja kod afrike sa nožnim klasičnim mjenjačem?
 
Motor je bonboncic
Ovi sic pari cudovisno visok
Koliko imas….preko dva metra??
Hvala. Je ovo je povišeni touratech, imam 1,86 malo duže noge. Stanem s jednom nogom punim stopalom. S dvi noge sam na prstima. Ali osjećaj je nebo zemlja za voziti. Imam onaj SR Sellerie koji je niži i osjećaj mi nikakav. Sidim u motoru, kolina su mi dosta skvrčena. S ovim je preglednost odlična vidiš preko svih auta, koljena mi nisu savijena, u stajacem položaju je puno konfirnija pogotovo na terenu. Ne znam kako bi to objasnio ali sam puno povezaniji s motorom i u boljoj kontroli nego s niskim. U svakom slučaju pun pogodak bar u mom slučaju. Al da je visoka bome je
 
Hvala. Je ovo je povišeni touratech, imam 1,86 malo duže noge. Stanem s jednom nogom punim stopalom. S dvi noge sam na prstima. Ali osjećaj je nebo zemlja za voziti. Imam onaj SR Sellerie koji je niži i osjećaj mi nikakav. Sidim u motoru, kolina su mi dosta skvrčena. S ovim je preglednost odlična vidiš preko svih auta, koljena mi nisu savijena, u stajacem položaju je puno konfirnija pogotovo na terenu. Ne znam kako bi to objasnio ali sam puno povezaniji s motorom i u boljoj kontroli nego s niskim. U svakom slučaju pun pogodak bar u mom slučaju. Al da je visoka bome je
Da
Za teren……ali odlucia san da je makadam za mene dovoljan…..motor je meni pretezak za druge egzibicije…prednje kolo ruje ako makadam nije cvrst…...nisan neki vozac tako da…….mislin se za takve neke zabave uzet CRF 250 ala Zog
Na cesti volin da san u motoru….trenutno iman OEM Low sic……i zadovoljan san…Bia san ga cak spustia na donju poziciju ali samo san jedan dan malo vozia tako da ne mogu rec kako je….cini mi se da za dulje relacije noge previse savijene….mada mislin se ic na Low Touratech……papilova ili ne neznan…..
Kad parkiran kraj kuce i kad iden ca triban sideci gurat motor u rikverc…..sa low sicen to je OK…..
Visina ne bi bila problem kad bi tezina bila oko 220 kg ali 253 kg plus nosaci kufera i kuferi nije za igrat se…
inace 187 cm……duzina nogu normalna….
 
  • Like
Reactions: Švabo
@seki22 ja je guram sa strane, taman lipo dođu oni alu nosači na repu za ručku i kad se usemis ide em brže em lakše nego se naguravati u rikverc. Šta se terena tiče nisam ni ja nešto pretjerano da se guram u probleme ali motor je sposoban i volim se maknit sa ceste, masa se osjeti jedino dok je motor stacionaran. Čim se kola okrenu druga je to pjesma ali većinom kod nje sve ide na momentum zalet i da se s njom proći stvarno svugdi. Prednje kolo sebi traži put, doduše ti si i na cestovnim gumama. Nije ni ovaj Mitas E07 ništa posebno pogotovo prednja guma ali je ok kompromis. Za idući set bi proba isto nešto agresivnije za teren.Mislim da sa dobrim ceparicama i blato nebi bia toliko problem. U tebe je još dct tako da još briga manje šta se tiče kontrole snage. Makadam joj dođe ko autoput, ode oko mene ima dosta tih bilih puteva dok ne pogledat sat nisi ni svjestan koliko letis :D