Nova Honda Africa Twin

Šta znači keš, isti klinac trgovcu oćeš mu ti platit gotovinom ili banka prebacit novce tvog kredita.
A slusaj
Viđa san ponude……
Sad trenutno zbog stanja u svitu(covid) neznan ali bilo je lipa oprema ili bar tako mislin obicni GS 156 iljada kn…..
Znaci isto ka i ATAS ES DCT
 

Attachments

  • BFB465B1-2C6C-4341-8AC7-441955CFE132.jpeg
    BFB465B1-2C6C-4341-8AC7-441955CFE132.jpeg
    368.9 KB · Views: 0
  • Haha
Reactions: Branko-ST
Meni je ta nova Adventure Sports najsexy i najljepši Adventure motor trenutno u ponudi.
Ne bi mi bilo bitno da za te novce mogu kupit BMW ili KTM ako mi se ona najviše sviđa...
Isto tako ne bi me brigalo šta je neki drugi motor tehnološki napredniji....jbt ta silna tehnologija na bajku..
 
  • Like
Reactions: e39
Meni je ta nova Adventure Sports najsexy i najljepši Adventure motor trenutno u ponudi.
Ne bi mi bilo bitno da za te novce mogu kupit BMW ili KTM ako mi se ona najviše sviđa...
Isto tako ne bi me brigalo šta je neki drugi motor tehnološki napredniji....jbt ta silna tehnologija na bajku..
Bez daljnjeg strasan stroj
Ali……ne moze golf full oprema bit ista lova ka i passat full oprema
Ili benve 3 ka i benve 5

Polovno je neka druga prica….
Tu je Honda majka….
Pa i Yamaha…..
 
  • Like
Reactions: Zog
Koje maglenke?
A slusaj…..
Koliko god je ATAS ES DCT fantastican stroj 138 iljda kn(novi bez popusta 155 iljada) mislin da je to previse…..
Iste novce ako ne i manje dode KTM 1290 SuperAdventure
Sve stoji KTM bla bla europsko bla bla
Ali taj KTM je klasa vise od Africe
Taj KTM je klasa sta se tice tehnike snage ka i nova Multica a i GS in nije daleko( malo GS konji jebu) i Triumpha Explorera 1200
To je po meni vrh te klase
Africa je jednostavno preskupa
Jedan GSA sa skoro full opremom se moze za slicne pare nac…..dat ce Tomic…..
Ako nije DCT uvjet Africa jednostavno kao novi motor kupit….ne bi nikad……
I KTM i BMW se mogu sakriti pored AT.
 
  • Like
Reactions: Shepa
Ja to ne bi tako rekao. Mene je osobno Africa naj ljepša. KTM Adventure 1190 od kuma kada vozim ne skida mi se osmijeh sa lica i sigurno je naj zabavniji i naj jači.
Sada kada sam kupovao Africu jako sam se dvoumio da uzmem onog 1090 2018g. šta se prodaje u ZG. Samo što mi i dalje radi ta neka blokada u glavi za KTM sa +40tkm i uzeo sam radije Africu sa 22 tkm.
GS 1200 sam isto vozio i nije me oduševio po ničemu, ali ja sam jedan od onih 2 od 10 koje valjda ne oduševi.
Uglavnom mislim da se ne može fulati niti sa jednim od tih motora...sve su to neki detalji
 
Pitam za prijatelja ! :LOL:

Trebam centralni za AT 1000, 2016. Gdje je najpovoljnije, nemam volje puno surfat nisam u tom filmu sa AT , ili ako ima tko polovni ili mu ne treba, tu sam !
 
Pitam za prijatelja ! :LOL:

Trebam centralni za AT 1000, 2016. Gdje je najpovoljnije, nemam volje puno surfat nisam u tom filmu sa AT , ili ako ima tko polovni ili mu ne treba, tu sam !
Ja sam ga kupio preko ebay.de (original od Honde).
Pogledaj si malo, imaš ih različitih vrsta (original i aftermarket). Ima ih i na subito.it.
 
Ja sam ga kupio preko ebay.de (original od Honde).
Pogledaj si malo, imaš ih različitih vrsta (original i aftermarket). Ima ih i na subito.it.

Nemam afriku, imam crosstourer! Kupija san aftermarket centralku od firme Motea (140eur sa poštarinom)! Pukla liva noga prije par dana kad san ga diza u garaži! Motor ode desno i padne! Sva sriča da mi niko od dice nije bija desno od motora. 300kg u slobodnom padu, ajme!
Pa je sriča na jedan mali plastični stolić i na neke kutije!
Primjetija san ja zadnje vrime da nešto nije ok, ali nisan primjetija nikakvu pukotinu. Sriča je da šteta nije bila velika, Desno ogledalo, nogara i na deklu jedan mali nosač plastičnih oklopa oko mašine!
Naručija prije par dana Oem centralku od Honde
200eur. Strukturno pojačana upravo di je Motea pukla, motor se lakše diže!
Drž se Oem centralne dalje od aftermarkt centralki!
 

Attachments

  • IMG_20211022_183749_copy_744x992.jpg
    IMG_20211022_183749_copy_744x992.jpg
    150.6 KB · Views: 0
  • IMG_20211022_162758_copy_992x744.jpg
    IMG_20211022_162758_copy_992x744.jpg
    126 KB · Views: 0
  • IMG_20211022_162804_copy_992x744.jpg
    IMG_20211022_162804_copy_992x744.jpg
    211.3 KB · Views: 0
  • IMG_20211022_162542_copy_744x992.jpg
    IMG_20211022_162542_copy_744x992.jpg
    82.5 KB · Views: 0
E vidiš to sam i ja baš gledao da su original pojačane i prvenstveno sam radi tog uzeo nju (i naletio sam na opaku akciju usput :cool: )
 
Na mojoj je centralna vec bila…to je bia uvjet……
“Brijem” da je OEM😂🤪😜🤪
 
😎 al kako do Kauflanda s ovako mrsavim motorom :mrgreen:
 
😎 al kako do Kauflanda s ovako mrsavim motorom :mrgreen:
Vidi se da ne poznajes problematiku
Naime na sjekoprstacevoj Africi je nosac kufera koji se povezuje sa givi trekker modelima….
Prema tome moze biti oni normalni od 58 ltr ili oni malecki 42…..ili ne mora cak bit trekker pa iamo 56,52,47 ltr
Sasvim dovoljno amo rec….
Plus mrezica ili lastik sa kukicama pa se znatna kolicina tereta moze zakaciti na sjedalu suvozaca u slucaju potrebitosti
Bocni kuferi nisu pod MUST……
 
  • Love
Reactions: Mocippaldi