Nova Honda Africa Twin

Attachments

  • IMG_20220624_200351.jpg
    IMG_20220624_200351.jpg
    1.4 MB · Views: 0
Vrebaj po Fejsu na Africa grupama. Ja sam našao par za 250 Eura
Ja sam ih već jedno 4 (po 400 eura par) izgubio kroz prste. Odmah se prodaju. Većinom u Italiji. Stavio sam i oglas ali me većinom kontaktiraju ovi prevaranti koji imaju prijatelja koji bi ih prodao i da se javim na meil (a IP adresa u Južnoj Africi). Sada me i jedan talijan htjeo nategnut preko Marketplacea. Uglavnom more prevaranta, treba se baš pazit. U kojoj Africa grupi si ih ti našao? Ja sam učlanjen u ovoj HR grupi i onoj ITL.
 
Ja sam ih već jedno 4 (po 400 eura par) izgubio kroz prste. Odmah se prodaju. Većinom u Italiji. Stavio sam i oglas ali me većinom kontaktiraju ovi prevaranti koji imaju prijatelja koji bi ih prodao i da se javim na meil (a IP adresa u Južnoj Africi). Sada me i jedan talijan htjeo nategnut preko Marketplacea. Uglavnom more prevaranta, treba se baš pazit. U kojoj Africa grupi si ih ti našao? Ja sam učlanjen u ovoj HR grupi i onoj ITL.
Ma imam ih više. Moji su došli iz Latvije ili Litve ne sjećam se više. Isto su tako bile cijene oko 350/400 eura tako da čim je izletio oglas sam zvao. Na kraju nije bila patka. Vidi Allegro eBay kleinanzeigen subito
 
  • Like
Reactions: toecutter
Znam, čeka novu stara je na prodaju. Bar je tako rekao
Meni je reka da ce prodat svoju i kupit istu samo manje km
Ja ga pitan zasto….zasto ne 20 pa nadalje
On kaze 20+ bolje se vozi i DCT bolji ali……
Da ce kupit opet 18/19…..
Pa sad pametni znaju o cemu je rijec😎
 
Btw neznan koja je caka sa tim OEM kuferima
Realno kuferi su tesko groblje…..
Bas smo komentirali…..ali postu su mukte odlicni su😂😂😂😂
 
Ja bi uzeo te OEM jer se montiraju bez nosača. Meni je muka gledat te nosače/skelu gore na motoru a koristim ih jednom godišnje.
Sada sam uzeo onu veću givi torbu (60 lit) pa možda neću bočne ni kupovati..odnosno hoću ako ulete neki OEM po nekoj realnoj cijeni.
 
Izgleda da te je seki influencer nagovoria...ali neka,motor odlicno izgleda.
Dopizdija Bogu i vragu 🤪🤪 ali nakon NC-a kojeg sam brzo "prerastao" Afrika je nekako logičan korak bio.

Ima li netko medium seat za ATAS 18/19 u Splitu ili okolici?
 
Mislim da ne postoji medium. Ako se dobro sjećam imaš samo low seat. Ovaj standard ima dvije visine
 
Mislim da ne postoji medium. Ako se dobro sjećam imaš samo low seat. Ovaj standard ima dvije visine
Ima ali ga je tesko nabavit
Na Rugged Roads-u kazu da je discontinued
Po meni Low i pici….kad se ide na dize putove vratis Standard(high) na poziciju 2 i picis
 

Attachments

  • 261502BC-80ED-4B86-A18A-80A51EF2FCE9.jpeg
    261502BC-80ED-4B86-A18A-80A51EF2FCE9.jpeg
    360.9 KB · Views: 0
  • 42FB151D-9EC0-4A66-B9E3-7DB105FB6A14.jpeg
    42FB151D-9EC0-4A66-B9E3-7DB105FB6A14.jpeg
    1.1 MB · Views: 0