Nova Honda Africa Twin

A drla ne mogu dalje od Labina :unsure:...na duži put (do Rapca, n.pr) ipak ideš Tomosom
S Tromosom znam da ću sigurno stić na odredište ( a uz to i biti primjećen od strane pripadnica ljepšeg spola)...a s ovim renomiranim drlozima nisi nikad siguran.. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: tegla
Ej, znam da je bilo vec negdje, ali ja ne mogu naci.
Neka mi netko pojasni, kad se mijenja lanac, nesto mi je ostalo da se mjenjaju i zupcanici zadnji i prednji? Ili kako?
I molio bi, lista djelova koji trebaju kod zamjene. Samo lanac, prednji i zadnji zupcanik, ili se jos mjenja nesto uz to? Ne znam, neka matica ili sta vec?
 
Kad si prije natukao kilometre za zamjenu lanca?
I da, preporuka je pri zamjeni lanca mijenjati i oba lancanika. Obicno se i oni potrose kad i lanac.
 
Ja sam OEM lanac mijenjao na 24 tkm, mislim da bi bio izdržao još 6 tkm. Ovisi puno i o stilu vožnje, no u pravilu na 1cil i 2cil motorima uvijek mi lanac traje manje nego na 4cil motoru.
 
Kad si prije natukao kilometre za zamjenu lanca?
I da, preporuka je pri zamjeni lanca mijenjati i oba lancanika. Obicno se i oni potrose kad i lanac.
Imam 20k, i lanac ne izgleda bas najbolje. Trebam ga dobro oprati i pogledati u kakvom je stanju. Htio sam samo vidjeti otprilike sta bi trebao mijenjati kad budem mijenjao....
 
Evo jedan iz St
 

Attachments

  • tapatalk_-1891991143_509x600.jpeg
    tapatalk_-1891991143_509x600.jpeg
    168.7 KB · Views: 0
  • Haha
  • Wow
Reactions: pa3q and Shepa
Pokusavam montirat acerbis handguards. Kad odvidam vidu/saraf iz volana za skinut originalne, unutra ima neki "granicnik" zbog koeg vida od acerbisa ne moze do kraja uci. Volan je originalan. Ima li tko saviet?
 
Unuzra je olovni uteg sa, vjerojatno, slijepom rupom. Mislim, može se pomjerat prema unutra sa udarcem ćekića u u zavrnut vijak, ali ne bi to radio.
 

Attachments

  • Lenkergewichte.jpg
    Lenkergewichte.jpg
    170.3 KB · Views: 0
Last edited:
  • Like
Reactions: Shepa
Osim vide mora bi skratiti i metalni dio koi se zavidavanjem siri kako ne bi sve ispalo iz volana. Jel netko minja originalne s acerbis ili barkbaster handguardsima?
 
Osim vide mora bi skratiti i metalni dio koi se zavidavanjem siri kako ne bi sve ispalo iz volana. Jel netko minja originalne s acerbis ili barkbaster handguardsima?
Ako se dobro sjećam nista nisam kemija. Plug n play Barkbuster
 
  • Like
Reactions: seki22