Nova Honda Africa Twin

Motoru nije nista. Upalio ga i vozio, sve 5. Spojio ga na computer, dvije greske, jedna sa prekidacem od prednje kocnice, ali sve radi uredno kaze, i druga sa Lambda sondom. Ali i to je sve uredno kaze. Ponistio greske i to je to. Ja probao jucer isto jedno dva sata, sve ok.
 
  • Like
Reactions: seki22 and WraGG
Motoru nije nista. Upalio ga i vozio, sve 5. Spojio ga na computer, dvije greske, jedna sa prekidacem od prednje kocnice, ali sve radi uredno kaze, i druga sa Lambda sondom. Ali i to je sve uredno kaze. Ponistio greske i to je to. Ja probao jucer isto jedno dva sata, sve ok.
Jel je to bio razlog da nije upalio? Ove 2 greške ... pomislio bih da i motor ima nekakav "safe" mode kao auto da možeš barem do mehaničara ako nije baš ono greška opasna za tehniku ?
 
Stigle danas bocne torbe od 28l. Proizvodac Rhinowolf, za sada jos nepoznat pa valjda zato i jos povoljan na trzistu gdje su ciene za ovakvu prtljagu otisle u neopravdane visine. Kvaliteta je odlicna, dio koi ide na unutarnji stranu je pojacan s zanimljivim materialom. Naruceno 11.4. u vecernjim satima iz Kine na njihovoj stranici. Isporuceno danas popodne. Ciena oko 110 dolara uz besplatan shipping. Sutra montiram na motor:cool:
 

Imas od 18, 28 i 48 litara. Ova ciena koju vidis na placanju jos spuste za odredeni iznos, ovisno o velicini torbe.
 

Imas od 18, 28 i 48 litara. Ova ciena koju vidis na placanju jos spuste za odredeni iznos, ovisno o velicini torbe.
Baci sliku kako to izgleda montirano. Pogotovo desna strana di je auspuh
 
Baci sliku kako to izgleda montirano. Pogotovo desna strana di je auspuh
Neznan koliko grije aftermarket auspuh, ali standardni auspuh je odlično izoliran tako da kod njega nema straha da napravi štetu
 

Rhinowalk​


ima ih na motea
Ima ali moras cekat na isporuku po nekoliko miseci. I imaju samo 28l opciu. Ne znam jesi li primietia da nema nikakav kontakt za komunikaciu pa cak ni mail :unsure:ovoe najbrzi i najjednostavniji nacin(y)
Ima i na Aliexpresu ali udare shipping po nerazumnim cienama i rok isporuke varira
Screenshot_2023-04-16-04-01-05-27_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Ne moze brze :D
 
Last edited:

Mozes uzet i heat shield, 16 dolara nadoplata bez umanjenja na placanju(y)
 
Ja sam jučer montirao na moju original kufere i baš gledam da je auspuh dosta blizu kufer. Valjda će biti dovoljno prostora da ne sjebe kofer. Nisam primjetio da se ovaj SC Project grije pretjerano.

 
@toecutter imas za kupiti na vrh jezika mi je sada te toplinske zastite koje se lijepe, nebi bilo lose zalijepiti oko kufera. Koji je materijal ne znam. Ostalo mi je u glavi da sam to imao negdje pa pogledam.