Nova Honda Africa Twin

PG said:
Ova 130/18 bi bila dovoljna ... za off ni ne treba ništa šire.
Na cesti ne treba letit da bi stigao u - godine.  :mrgreen:

Ja mislim da bi ta mašina ogulila T63 za 1000 km.  :mrgreen: Zato ima sada Pirelli Rally 140/80-18,
jest skup, ali čitam da je one off the best dual-purpose on market. Kažu da je i vrlo solidna na asfaltu,
čak i mokrom, za razliku od Michelin Desert koja je bash za pustinju, kamen i slično.
A uvijek ima i Mitas E09 kao opcija.
 
Koje sranje od motora... bljak  :palacdolje:
O ukusima se ne raspravlja,  ko voli nek to vozi. Al ja bi pokrenuo peticiju da se na ovaj lavor ne smije staviti kultni naziv Africa Twin, jer ovo sa Africom nikakve veze nema, niti u tragovima. Inače,  ja cu se ranit.
Kao stari Afrkanac, nikad nebih poželio ovakav motor. Najbolje bi rekao moj punac: Lipo je to ko voli. Ja ne...
 
imas pravo,za sminkanje isprid kafica i nije  :LOL:



 
Africa je prije svega enduro motor  :wink:

Napravit takav motor ispod 200kg i 100ks sta je i previse na terenu je  :naklon:

Neznam jel se i ti sminkas al 99,9% je
 
Ovaj forum je oduvjek bio rasadnik mudrih iskusnih teoretičara punih svakojakih teoretskih materija i saznanja koji su svakog trenutka spremni opako se pokavgati preko tipkovnice...
 
Napokon da i Honda napravi pravu stvar . Po meni su malo izgubili busolu sa cross-ovim , cross-onim . Pravi terenski motor  :0648:
 
motopub said:
Ovaj forum je oduvjek bio rasadnik mudrih iskusnih teoretičara punih svakojakih teoretskih materija i saznanja koji su svakog trenutka spremni opako se pokavgati preko tipkovnice...

motopub said:
Koje sranje od motora... bljak  :palacdolje:
O ukusima se ne raspravlja,  ko voli nek to vozi. Al ja bi pokrenuo peticiju da se na ovaj lavor ne smije staviti kultni naziv Africa Twin, jer ovo sa Africom nikakve veze nema, niti u tragovima. Inače,  ja cu se ranit.
Kao stari Afrkanac, nikad nebih poželio ovakav motor. Najbolje bi rekao moj punac: Lipo je to ko voli. Ja ne...

bas tako  (y)

:LOL:
 
Honda je i službeno potvrdila Africa Twin se 2016. vraća i bazirana je na prototipu predstavljenom prošle jeseni u Milanu

Poslje predstavljanja koncepta velikog putnog endura na EICMA, sad je i službeno potvrđeno da će uskoro biti predstavljen i serijski motocikl, koji će oživjeti kultno ime Africa Twin.
Srce CRF1000L Africa Twin kucat će u ritmu rednog dvocilindraša i imati će više terenskih gena od prosjeka klase.Takođe će će kao opcija biti dostupan i mjenjač s dvije spojke, ostali podaci bit će naknadno poznati.
Po ovim fotografijama nova Afica Twin biti će poprilično atraktivna.
 
Rade  odlične V 4 motore a onda zaseru sa rednim dvocilindrašem , za ne vjerovat, ili zajebu totalno dizajn ili koncepciju motora, Hondaši se napljugali. :mrgreen: bez obzira na to Honda je uvijek Honda !  (y)
 
RideHard said:
Honda je i službeno potvrdila Africa Twin se 2016. vraća i bazirana je na prototipu predstavljenom prošle jeseni u Milanu

Poslje predstavljanja koncepta velikog putnog endura na EICMA, sad je i službeno potvrđeno da će uskoro biti predstavljen i serijski motocikl, koji će oživjeti kultno ime Africa Twin.
Srce CRF1000L Africa Twin kucat će u ritmu rednog dvocilindraša i imati će više terenskih gena od prosjeka klase.Takođe će će kao opcija biti dostupan i mjenjač s dvije spojke, ostali podaci bit će naknadno poznati.
Po ovim fotografijama nova Afica Twin biti će poprilično atraktivna.
uff,jedva cekam to vidjet :0648: :0648:
 
crni konjanik said:
Rade  odlične V 4 motore a onda zaseru sa rednim dvocilindrašem , za ne vjerovat, ili zajebu totalno dizajn ili koncepciju motora, Hondaši se napljugali. :mrgreen: bez obzira na to Honda je uvijek Honda !  (y)

Koji ce im racku V4 koj kosta 3x vise neg redni 2 a pise ti fino

"i imati će više terenskih gena od prosjeka klase"