Nova Honda Africa Twin

Je, još sam ga i diga s novim nosačima koliko sam moga ali nije neka srića. Brzinu nisam moga uopće dobit, uletia sam s kamenjara u ovo i samo ko glina, kako bi da gas zadnje kolo ko na ledu. Možda sam triba ići kroz lokvu. Koliko sam moga kasnije sam izbjegava ovu crvenicu u širokom luku
Bija san po toj crvenici tamo di su Vudrazi, zajebana ne biži sa gume jedino ako ideš stoju.🤔
 
  • Like
Reactions: Švabo
Ta crvenica kad je suvo bude prasina a kad padne kisa glina 🙈
 
Bolje se onda drzat asvalta😂😂😂
Ili laganog makadama
Guda od 250+ kg ne prasta…..
 
Netko je pitao za Dunlop Trailmax Missionn, uzeo sam na početku sezone u unikomerc, set me izišao nekih 2100kn (150/70-18, 90/90-21).
 
Stigla obuća, sad bi trebalo maknit blatobran i vratit se nadzad napast crvenicu 😂

Moram se natrirat i nositi prave čizme, jučer je klekla na desnu stranu, na nogu di sam prije 2 miseca vadia fiksatore. Bes posljedica ali upozorenje Forma koje nosim većinom su super za biti cijeli dan u njima ali 0 bodova za neku zaštitu osim protiv ogrebotina protiv smrike i granja.
 

Attachments

  • IMG_20210921_170702.jpg
    IMG_20210921_170702.jpg
    1.5 MB · Views: 0
  • IMG_20210921_170732.jpg
    IMG_20210921_170732.jpg
    1.4 MB · Views: 0
  • IMG_20210921_172734.jpg
    IMG_20210921_172734.jpg
    1.5 MB · Views: 0
Stigla obuća, sad bi trebalo maknit blatobran i vratit se nadzad napast crvenicu 😂

Moram se natrirat i nositi prave čizme, jučer je klekla na desnu stranu, na nogu di sam prije 2 miseca vadia fiksatore. Bes posljedica ali upozorenje Forma koje nosim većinom su super za biti cijeli dan u njima ali 0 bodova za neku zaštitu osim protiv ogrebotina protiv smrike i granja.
Daytona Transtourman GTX
Prede kamion preko tebe i stopalu ti nije nista…..
Pare pregoleme i jesu ali udobne.Daytona je to
Malo zajebano ih stavit i skinit…..
 
Daytona Transtourman GTX
Prede kamion preko tebe i stopalu ti nije nista…..
Pare pregoleme i jesu ali udobne.Daytona je to
Malo zajebano ih stavit i skinit…..
Nisi se pohvalija da ih imaš🤔
 
Imam doma Crossfire za SM ali kad to obučen naspram Forme ko da sam kolpomorto stavio na noge.

Zato cuva nogu.
Nemoj te turing cizme uzimat to je za cestu.
Astar 7, 10 gledaj imas u enduro verziji udobna za cili dan
 
  • Like
Reactions: Švabo
Zato cuva nogu.
Nemoj te turing cizme uzimat to je za cestu.
Astar 7, 10 gledaj imas u enduro verziji udobna za cili dan
A to sam još uzea prije nego sam ima namjeru ići van ceste. Vratit ću normalne đonove na CrossFire pa njih počet nositi pogotovo jer mi je desna noga još u fazi oporavka. Samo teško se odreći komfora koje ove Forma imaju kad se čovik navikne i razgazi ih. Moga bi cili dan biti u njima.
 
CrossFire su bile medju boljima u klas tako da se samo moras priviknit
 
  • Like
Reactions: Švabo
Evo neki prvi dojmovi. Na cesti očekivano prednje kolo tj čepovi se osjete kako malo "rade". Na usporavanju taman prije zaustavljanja između 20-30 km/h se osjeti neka vibracija. Šta se tiče bučnosti nisu mi ništa bučnije nego Mitas E07. Za cestu su skroz ok bar ovo što sam probao. Sasvim ok se voze. Nisu toliko "precizne" kao Mitas ali nisu ništa dramatično ni gore, treba samo malo smanjiti očekivanja i prilagoditi vožnju. Brzi đir preko makadama i milina. Prednja guma ne vrluda kao Mitas, volan je puno mirniji osjeti se kako guma sebi probija put. Zadnja guma ima čudo gripa, i kad se razbije trakcija bokovi su milina. Baš se može s gasom kontrolirati klizanje. Kako je bilo kiše trava i zemlja su još vlažni, bez muke se kotrlja prasica preko toga.
Sad samo ostaje vidit koliko će trajati. Ako izvuću 5k km uz manje divljanja na asfaltu bit ću zadovoljan. Mada osobno mišljenje mi je da joj nekako više pristaje ovaj tip guma, na cesti se stvarno ok vozi i može držati dobar tempo na cestovnoj gumi, ali jednostavno motor nije za to od same visine volana i kako radi u rajserima do "manjka" snage za konkurencijom.
E da nisam napisao tlak. Ostavio sam 2.0 napred 2.4 iza. Po Honda manualu ide 2.2 i 2.8. kako se vozim većinom sam pokušat ću s ovim pa lako smanjiti na terenu
 

Attachments

  • IMG_20210922_152717.jpg
    IMG_20210922_152717.jpg
    5.9 MB · Views: 0
  • IMG_20210922_152617.jpg
    IMG_20210922_152617.jpg
    6.9 MB · Views: 0
  • IMG_20210922_152442.jpg
    IMG_20210922_152442.jpg
    7.8 MB · Views: 0
Last edited:
Bezuspjesno vec danima trazim Dunlop Trailmax Misison za AT, ako netko zna bio bih zahvalan na linku ili adresi gdje ih ima za nabaviti.
Jedino sma nasao u UK, ali carina i porez hebu stvar

Ima ih furlan slo u ponudi...

Ljepo pjevaju. Za mog 254e plus dostava i to na popustu...a lani uzeo set mitasa e07 za 115e s postarinom...
 

Ima ih furlan slo u ponudi...

Ljepo pjevaju. Za mog 254e plus dostava i to na popustu...a lani uzeo set mitasa e07 za 115e s postarinom...
trailmax mission je u pitanju. Njih nema niti znaju kada ce biti dostupne
 
Last edited: