Nova Honda Africa Twin

Visoka kažu
 

Attachments

  • FB_IMG_1634145568405.jpg
    FB_IMG_1634145568405.jpg
    144.6 KB · Views: 0
Danas sam bio u Hondinom salonu, zapravo sam išao vidjeti za x-adv, no više se ne može kupiti (barem u ovom salonu), samo naručiti za 2022. godinu sa tim da ne možeš birati boju jer ne znaju koje će biti...

i onda sam stao kraj AT... prvo što primijetiš je kako je ogroman naspram drugih motora (ako imaš 180cm), no sjeo sam i na njega prvi put i sve pet, mogu sa obje noge dovoljno dirati tlo iako mi se činilo da to neće biti tako...

i onda mi je ponudio vlasnik za €18.400 novi AT adventure sports es dct sa svim koferima, stenderom, maglenkama, grijanim ruckama.... ugl sve... i tako sam počeo razmišljati o njemu
 

Attachments

  • honda1.jpg
    honda1.jpg
    269.5 KB · Views: 0
  • honda2.jpg
    honda2.jpg
    326.2 KB · Views: 0
Danas sam bio u Hondinom salonu, zapravo sam išao vidjeti za x-adv, no više se ne može kupiti (barem u ovom salonu), samo naručiti za 2022. godinu sa tim da ne možeš birati boju jer ne znaju koje će biti...

i onda sam stao kraj AT... prvo što primijetiš je kako je ogroman naspram drugih motora (ako imaš 180cm), no sjeo sam i na njega prvi put i sve pet, mogu sa obje noge dovoljno dirati tlo iako mi se činilo da to neće biti tako...

i onda mi je ponudio vlasnik za €18.400 novi AT adventure sports es dct sa svim koferima, stenderom, maglenkama, grijanim ruckama.... ugl sve... i tako sam počeo razmišljati o njemu
Koje maglenke?
A slusaj…..
Koliko god je ATAS ES DCT fantastican stroj 138 iljda kn(novi bez popusta 155 iljada) mislin da je to previse…..
Iste novce ako ne i manje dode KTM 1290 SuperAdventure
Sve stoji KTM bla bla europsko bla bla
Ali taj KTM je klasa vise od Africe
Taj KTM je klasa sta se tice tehnike snage ka i nova Multica a i GS in nije daleko( malo GS konji jebu) i Triumpha Explorera 1200
To je po meni vrh te klase
Africa je jednostavno preskupa
Jedan GSA sa skoro full opremom se moze za slicne pare nac…..dat ce Tomic…..
Ako nije DCT uvjet Africa jednostavno kao novi motor kupit….ne bi nikad……
 
  • Like
Reactions: Zog
Da ali onda dobijes ponudu u Tomica ako si ozbiljan kupac….
Pogotovo ako govorimo o kesu……
 
Sve stoji KTM bla bla europsko bla bla
Ali taj KTM je klasa vise od Africe
možeš li navesti zašto je klasa iznad po tvom navodu? istri prodavač je zastupnik i za ktm, uglavnom se više servisiraju od honde kako je lik rekao... a meni osobno nisu privlačni i nemaju dct... izgled je u oku promatrača, stoga to držim za rezervu jer svatko ima svoj ukus
recimo stari ktm adventure 990 je bi do jaja, ali opet ona dva spremnika za gorivo na njemu su me živcirala
 
Šta znači keš, isti klinac trgovcu oćeš mu ti platit gotovinom ili banka prebacit novce tvog kredita.

Ante svaki dan me sve vise i vise zadivljujes sa strpljenjem 🤣👍
 
  • Like
Reactions: Zog
Šta znači keš, isti klinac trgovcu oćeš mu ti platit gotovinom ili banka prebacit novce tvog kredita.
točno tako mi je i u trgovini rečeno (y)
kada pitaš što dobiješ ako platiš u gotovini on kaže ništa, način plaćanja mu ne igra ulogu
 
govorim o njemačkom salonu, u kojem prodaju dvije africe twin tjedno i ova akcija koju mi je dao važi dva tjedna