Nova Honda Africa Twin

onda bi vlasnici bemveja 1200 tribali u saharu,svaki vikend ic...

kupi ga,istresi 10ak iljada za motor,pa ga onda bacaj ga po stinama na svilaji...ako ti je tako gust.
ako nemas,onda gledaj slike i budi kuco.

tako su i meni pizdili kad sam kupia 2006 xtr 660,pa ga vozia do MA i nazad...sta te boli kuki...

Vozio sam se i s takvim. Uzeo gs1200 gore mitas 80/20 i deri po terenu...
ako padne nasloni se na cilindar i jedino je malo teretana za ga dic...
Ako moze gs s africom samo lakse

100 ljudi 100 gusti
 

Attachments

  • Screenshot_20211205-205421_Instagram.jpg
    Screenshot_20211205-205421_Instagram.jpg
    244.1 KB · Views: 0
Napravio sam jučer i danas 200-tinjak lokalnih kilometara. Unatoc ugodnih 12 stupnjeva opasnost vreba svako toliko na dionicama gdje se asfalt ne uspije osušit. Na nekim dijelovima i sluzavo pa treba paziti.

Montiran i Touratech zatamnjen vizir.
 

Attachments

  • 20211219_192019-COLLAGE.jpg
    20211219_192019-COLLAGE.jpg
    171.2 KB · Views: 0
Ako trebaju nekome filteri zraka za Africu Twin 2016/2017 javite. Imam dva nova viška (HIFLO)
 
Napravio sam jučer i danas 200-tinjak lokalnih kilometara. Unatoc ugodnih 12 stupnjeva opasnost vreba svako toliko na dionicama gdje se asfalt ne uspije osušit. Na nekim dijelovima i sluzavo pa treba paziti.

Montiran i Touratech zatamnjen vizir.
Nema te opasnosti koja se može usporedit sa Poljacima ljeti na D8 :cautious:
 
Koliko sam autom vozio po Poljskoj, imam dojam da su generalno gledajući Poljaci bolji vozači od naših, drugo je kak funkcioniraju nakon soma km odvoženih u danu, tak da treba biti oprezan općenito s turistima.
 
  • Like
Reactions: Anticitizen419
Koliko sam autom vozio po Poljskoj, imam dojam da su generalno gledajući Poljaci bolji vozači od naših, drugo je kak funkcioniraju nakon soma km odvoženih u danu, tak da treba biti oprezan općenito s turistima.
Užasni su vozači, divlji i bahati. Živio sam gore.
Pa nije da se nakon soma kilometara vrate u Poljsku, odspavaju oni, pa i ostale dane dok su na odmoru voze ko debili ;);) Inače jako dragi ljudi i moji svakogodišnji gosti, ali u prometu, ajme majko.
 
  • Like
Reactions: seki22
Pozdrav, jel ima ovde na forumu neko ko je presao sa CRF1000 na CRF1100 ili mozda ima CRF1100 ?
 
Afrikanci ima šta novo ...se radi šta na afrikama u zimskim danima ?!

Meni ne da vrag mira pa sam naručio neke stvari sada za remont u 2mj:
- SC Project auspuh i grane
- BMC filteri zraka
- Rapid Bike EVO centralina
- Centralna nogara
- Tom Tom navigacija

Usput ćemo napraviti i generalni servis (sve tekućine, lanac/lančanici itd.) pa ako i dalje ne bude išla s mjesta mijenjam za Beverly !! :mrgreen:

Uspio sam napraviti 1300km lokalno i taman će se ubrzo okrenuti 24 tkm za servis.
 
  • Like
Reactions: Švabo and Feis123
U planu mi je ECU reflash Rexxerom kad malo zatopli navodno navodno 7-8 ks sa full Arrow bez cat ali da im treba motor 2-3 dana. Budemo vidjeli
 
  • Like
Reactions: toecutter
Afrikanci ima šta novo ...se radi šta na afrikama u zimskim danima ?!

Meni ne da vrag mira pa sam naručio neke stvari sada za remont u 2mj:
- SC Project auspuh i grane
- BMC filteri zraka
- Rapid Bike EVO centralina
- Centralna nogara
- Tom Tom navigacija

Usput ćemo napraviti i generalni servis (sve tekućine, lanac/lančanici itd.) pa ako i dalje ne bude išla s mjesta mijenjam za Beverly !! :mrgreen:

Uspio sam napraviti 1300km lokalno i taman će se ubrzo okrenuti 24 tkm za servis.
Pitanje
Jel SC sa granama prolazi homologaciju?
Zasto Tom Tom
 
Pitanje
Jel SC sa granama prolazi homologaciju?
Zasto Tom Tom
SC s granama ne prolazi homologaciju, ali prolazi samo top ako ga montiraš na original grane. Za to ti treba adapter na spoju (jer je promjer izlaza topa veći od promjera ulaza grane) i mali nosać na spoju nosača auspuha i repa motora.

Tom tom zato jer sam našao povoljnije od Garmina. Najviše ga stavljam zbog kamera. Na Tigeru sam imao Garmin i korisno je kad te upozori na kamere.
 
SC s granama ne prolazi homologaciju, ali prolazi samo top ako ga montiraš na original grane. Za to ti treba adapter na spoju (jer je promjer izlaza topa veći od promjera ulaza grane) i mali nosać na spoju nosača auspuha i repa motora.

Tom tom zato jer sam našao povoljnije od Garmina. Najviše ga stavljam zbog kamera. Na Tigeru sam imao Garmin i korisno je kad te upozori na kamere.
Zato te i pitam
Samo top
Ugradnja-malo se triba pomucit…..
Najlipsi auspuh za Kraljicu
Zvuk perverzija
Tom tom je Ok ali nekako XT Zumo mi je vise lega….uglavnom zbog velicine i ekrana
 
BEE502EC-80C3-45D2-87CB-81FB142807B8.jpeg
C7DA5842-7A55-4C99-8E00-80B4E622D7E8.jpeg

Evo da se i ja javim posto sad imam (Coronu) vremena na jesen stavio Conti 3 i odma iskoristio priliku za ljep vikend i napravio 1100 km proso par ljepih krivina i razlicitih uvjeta na cesti mogu reci da guma ljepo drzi na cesti sta se tice moje voznje😊 nisam ju probao na makadamu, i nakon 3tkm guma ima profil ko da je nova po toj mojoj voznji mozda i napravim 10tkm s njima.
Planiram 4-5 dana neku turu i stavit TKC 70 jer je ipak malo bolja za makadam ako opet nesto ne iskrsne .
 
Zato te i pitam
Samo top
Ugradnja-malo se triba pomucit…..
Najlipsi auspuh za Kraljicu
Zvuk perverzija
Tom tom je Ok ali nekako XT Zumo mi je vise lega….uglavnom zbog velicine i ekrana
Kod ugradnje SCa moraš radit te adaptere samo ako top od kompleta (auspuh i grane) stavljaš na original grane.
Možeš od SCa naručit samo top i onda ide gore na original grane bez potrebnih preinaka. Uglavnom kod SCa naizgled isti top nije isti u varijanti top+grane i varijanti samo top.
 
  • Like
Reactions: Švabo