Nova Honda Africa Twin

Ajmo smanjit tenzije i vratit se kolko tolko temi....dali tko stravlja puder u gumu da se manje "troši" tare zračnica jer se vozi na niskome tlaku?
 

Attachments

  • IMG_20220504_220426.jpg
    IMG_20220504_220426.jpg
    1.4 MB · Views: 0
  • IMG_20220415_162852.jpg
    IMG_20220415_162852.jpg
    1.9 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Branko-ST
Vidi ovo
Koja pametna ideja
Mada oli gume koje su za buvel nemaju glacu unutrasnjost pripremljenu vas za buvel….

btw ja san konverzira moje felge u tubeless tako da sad nema buvela unutra
Outex Kit….
Sad cekan da se neko pametan javi da se prednja ne moze konverzirat u tubeless jer nema bead(neznan kako po naski)….
 
Znamo seki da si konvertirao.
Prednja ide na tubeless, ali se ne preporučuje.
I znamo da top noch, atas dct.
Ma ne preporucuje….
Ka ono ako se izdusi ispat ce sa felge
Babske price….skoro pa nemoguca situacija
Da vozis 80 kmh i da se odjednom totalno ispuse……
 
Ajmo smanjit tenzije i vratit se kolko tolko temi....dali tko stravlja puder u gumu da se manje "troši" tare zračnica jer se vozi na niskome tlaku?
Odlična stvar, bez obzira na tlak olakšava montažu, demontažu.
 
Ajmo smanjit tenzije i vratit se kolko tolko temi....dali tko stravlja puder u gumu da se manje "troši" tare zračnica jer se vozi na niskome tlaku?

Stavlja sam najobicniji djecijj puder pa se zracnica opet trosila ali manje.
Nategni kandju.
Ja sam zadnje vrime na silikon spreju i bija sam u strahu da ce mi okrenit ventil al za sad moje iskustvo je bolje nego puder.
Odma prskam i gumu te je lakse nabacivam na felgu .Tu sam mislija da bi moga imat problem klizanja gume na felgi al do sad nisam ima problema.
 
Inzinjeru, doktore voznji i mehanike moj duboki naklon. Cast Vas je imati kao gurua 😘
S nestrpljenjem iscekujem vase buduce postove i iskustva(y)
Ni zena me ne prati kao cini se Branko iz Splita. Kao sta ona nie ljubomorna na tebe nemoj ni ti na druge. Zivi i pusti druge da zive. Saviet od Plete ili Makazice je za razliku od tvog relevantan tako da ako ti to nista ne znaci onda imas problem. Ka sta ja necu komentirat tvoe postove, nemoj ni ti moe ubuduce i svi sretni. Nisam ovdi da mi netko pametue vec uzet konstruktivan saviet.
Toliko od mene...

Ovo nije ni za nasmijat se.
 
Koliko se vi možete nepotrebno prepucavati uff...

Nego ajmo nešto pametno....tko dila Nissin pakne u HR...jbt kao da tražim Mona Lisu... ??
 
Stavlja sam najobicniji djecijj puder pa se zracnica opet trosila ali manje.
Nategni kandju.
Ja sam zadnje vrime na silikon spreju i bija sam u strahu da ce mi okrenit ventil al za sad moje iskustvo je bolje nego puder.
Odma prskam i gumu te je lakse nabacivam na felgu .Tu sam mislija da bi moga imat problem klizanja gume na felgi al do sad nisam ima problema.
Silikon obavezno našpricat kod skladištenja zračnice...
 
Odlična stvar, bez obzira na tlak olakšava montažu, demontažu.
Taj puder nema nikakve veze sa demontažom il montažom niti je namjenjen za to, već za trenje na poljoprivrednim i građevinskim strojevima koji rade kao nači motori na "niskom" tlaku, a koriste zračnice.
 
Taj puder nema nikakve veze sa demontažom il montažom niti je namjenjen za to, već za trenje na poljoprivrednim i građevinskim strojevima koji rade kao nači motori na "niskom" tlaku, a koriste zračnice.
Si kad probao s puderom? Probaj pa se javi;)
 
Ja stavim Takc svaki x kad menjam gumu tj Mehanicar 😊
 
  • Like
Reactions: Sredju
Kako mi je dojadilo čistiti hub nakon svakog pranja i mazanja lanca, uzeo plastični guard
 

Attachments

  • IMG_2669-Edit-scaled.jpg
    IMG_2669-Edit-scaled.jpg
    1.1 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: skorpio27
Ekipa, trazim alternativu GS-u jer je to gotovo pa jedini motor pogodan mojim gabaritima, ali ga ovamo vozi 90% ekipe, a ja bih ipak nesto sto nema bas svatko pa sam naletio i na AT. Posebno mi se svidja radi DCT getribe i to bih definitivno uzeo ako bih uzeo AT.
Moje pitanje za one koji su vozili oboje: da li AT ima sta traziti pored GS-a. Ovamo nema bas offroad voznje, pa bih se vozio iskljucivo po cesti. Ne planiram niti neke duge ture za sada definitivno.