Nova Honda Africa Twin

Da zamjenio je i disk 😵‍💫
Al eto kad mislis Servis od povjerenja i onda se ovako nesto desi …


Da Crispy 20 tkm ovak vozis i onda okrenes plocice Pa opet 20 tkm i stvarno onda dugo drze plocice 😵‍💫
 
Nije lose, usteda, manje se plocice trose, nakon 10000 okrenes ih obrnuto i to je to.
 
  • Like
Reactions: Anticitizen419
Ima netko možda original bočne kofere za prodat (za 2016/2019), ako da javite se u PP
 
Ekipa može pomoć , tko zna.
Iman original gornji crash bar i stavio bi i donje, no moram pazit da se ne zeznem pa da ne paše.
Je imao netko takvu situaciju da je stavljao pa da da savjet šta kupiti, a da paše gore ?
 
Ekipa može pomoć , tko zna.
Iman original gornji crash bar i stavio bi i donje, no moram pazit da se ne zeznem pa da ne paše.
Je imao netko takvu situaciju da je stavljao pa da da savjet šta kupiti, a da paše gore ?
Koji originalni……..
To ima samo ATAS……
Ja iman to ali tocse zove light bar(stvar spasava Stiffner) i iman donje Hepco crash barove(e to je prava stvar)
 
E jbg sad...koji original...
Koliko znam tako je dolazila AT u toj nekoj izvedbi "Traveler" kao moja
Evo slika
 

Attachments

  • Screenshot_20220730-230008_Photos.jpg
    Screenshot_20220730-230008_Photos.jpg
    736.6 KB · Views: 0
E jbg sad...koji original...
Koliko znam tako je dolazila AT u toj nekoj izvedbi "Traveler" kao moja
Evo slika
Moj savjet ti je da ne sravljas to nego uzmws od SW Motech-a sve
To je light bar ka i kod ATAS….
Realno malo bolje smece….bez stiffnera nula bodova….jasan ga ostavia jer ima utore za maglenke i nije mi se zajebavalo nabavljat prave crash barove
Mislin da na tw ata imas idu bez problema i donji Hepco crash barovi ali nisan 100% siguran
 
  • Like
Reactions: toecutter
01D3A77E-F3CC-4F2B-ADA6-825C5DA7060F.jpeg
01D3A77E-F3CC-4F2B-ADA6-825C5DA7060F.jpeg

Ovu kombinaciju rjesi…..
Ovo je od jednog mi prijatelja
Sve najbolje i najpogodenije za Africu stavlja
Osim naravno ispuha….stavia je Akrapa umisto SC
 
  • Like
Reactions: ODST
Ja imam od komplet od Tuoratech i nisu losi donji kod motora jako stabilan Al ovaj gornji mi se cini nekako slab al u svakom slucaju pomaze kod padova na brzini od 40-50 plastike nisu pukle Al se crash bar malo izgrebal 😊
346D2995-C889-4CAB-AE09-CB586D463DC1.jpeg
 
Hvala ekipa na odgovorima.
Nebi mijenjao sada gornji crash, za ovo kako je ja koristim mislim da je dovoljno.
Mislio sam još staviti i donje kako bi zaštitio deklove, ali moram paziti da mi štimaju na postojeći gornji crash i na grane.
Tako da nema druge nego probati prije montaže, ovako online naručiti nema smisla.
 
Toplo preporucavam samo ove

Lik je jedini ima muda testirat svoe proizvode (y) 💪


 
Moj je pao na stranu od auspuha al sam imo kofer tako da sam Orginal kofer samo malo unistio 😵‍💫…. Drugi x idu torbe one ne pucaju kad padnes a moras dalje vozit!
 
  • Like
Reactions: toecutter
Ovo mi se sviđa i vidio sam na jednoj Africi u Istri
 

Attachments

  • Screenshot_20220730-112119_eBay.jpg
    Screenshot_20220730-112119_eBay.jpg
    278.9 KB · Views: 0
A šta sad, kravica se umorila i odlučila malo prileć' i ubit' oko... Nije ni čudo kako je Švabo goni.

:mrgreen:
 
  • Love
Reactions: Švabo