Nova Honda Africa Twin

Slažem se, samo dobra olovna baterija ne košta tri puta manje od litijske kako je netko spomenuo, nego tek nešto malo manje.
Ako se ne varam kad san na africi minja bateriju
Litijska je čak bila povoljnija od Yuase klasične...
 
Na mojoj Africi je original baterijal Yuasa (6 i pol godina stara). Sada je držim u uredu i svako toliko spojim je na punjač. Odmah je puna, ali ako je spojim na motor sada već nakon par dana osjetiti će se da teže zavrti. Te tvorničke Yuase su stvarno zakon, ništa ne traje tako dugo, vidjeti ćemo kako će se ponijeti ova Exide lithium koja je u planu za ugradnju na slijedećem servisu.
 
  • Like
Reactions: skorpio27
Evo bia jutros do Honde zg, da vidim za cijenu 2023 i cekanje... kaze mi lik da nista od tog da ne narucuju vise, da ocekuju novi model pred kraj godine i da oni vise ne narucuju.
Dok se novi predstavi.. dođe u prodaju.. nema nama novog jos bar 15 miseci.. ne kuzim zasto nece narucit jos sta stignu prodat do jeseni dok se ne predstavi novi!?
Nije mi bas napeto uzimat novi model...godinu bar dok ne rijese eventualne mane.. tako da razmisljam cak i o "unosu" novog iz slo ili negdi drugu u eu.
I nasa Honda kao jos nema uopce cijenu ATAS za 2023.. a Slovenci je imaju vec preko misec dana 🙉
 
Danas mi jedan poznanik govori da kupuje 2018g za 13 000e prišla 4000km, je li to dobra godina i je li cijena ok?
Ova je sa velikin rez.
 
Danas mi jedan poznanik govori da kupuje 2018g za 13 000e prišla 4000km, je li to dobra godina i je li cijena ok?
Ova je sa velikin rez.
Ne da je dobra cijena nego je prosa fenomenalno
18/19 africe su po suvo zlato
Jer 20 nadalje imaju strasnih problema sa kvaliteton…..
 
Evo bia jutros do Honde zg, da vidim za cijenu 2023 i cekanje... kaze mi lik da nista od tog da ne narucuju vise, da ocekuju novi model pred kraj godine i da oni vise ne narucuju.
Dok se novi predstavi.. dođe u prodaju.. nema nama novog jos bar 15 miseci.. ne kuzim zasto nece narucit jos sta stignu prodat do jeseni dok se ne predstavi novi!?
Nije mi bas napeto uzimat novi model...godinu bar dok ne rijese eventualne mane.. tako da razmisljam cak i o "unosu" novog iz slo ili negdi drugu u eu.
I nasa Honda kao jos nema uopce cijenu ATAS za 2023.. a Slovenci je imaju vec preko misec dana 🙉
A slusaj…..zasto uopcd kupovat 22 ili 23 god kd kvaliteta nije bas
Ili 18/19 ili cekat 2024 da isprave sranja sa 20 nadalje……nadat se da ce ispravit…..
Znan covika…..ima je 18/19 ATAS. Ucinia brdo km i proda je ovo proslo lito i kupia 19 obicnu…..kaze samo 18/19
Da se 20 nadalje bolje vozi i DCT radi ugladenije ali cost cutting je izrazen
Po africa forumima masu 20+ sa problemima…..
Problem 19/19 je bia rezervar tj njihova unitrasnjost ali deboto samo u USA….. i to iskljucivo ATAS……
 
Neznan di je motor, poznanik je ST=ZG=brod.
Malo prije pričam sa ocem i kaže mi da mu prijatelj iz Splita 99% kupuje ATAS 2018 i ide u Zagreb po nju pa mislio da znamo istog čovika. 😅
 
Nema šanse, Bartubelles, kuferi, full Arrow, Barkbuster, Touratech, leti na zadnje, bila svugdi. Taman za udat
Je lipo je sredena osin arrowa
Jesi samo komverziju bartubelles ili i felge…..
Ja san Outex kit….presavrseno
 
  • Like
Reactions: Švabo
NXR-88-11.jpg
@seki22

Arrow je u skladu 30th anniversary I Dakar temom. Ciljano je gore