Nova Honda Africa Twin

Nije ovaj pomorac 😃 al neka afrika po Splitu. Ovako pustoš i digod vidim sekia kako sa svojom ide u Kauflandu sa full kuferima.
Nisan davno stavia full kufere
Jebe me onda prolazenje izmedu auta
Iman lastik pa na suvozacev sic vezen
Btw ima Africa u ST cudo….pametan svit…..
 
Konačno sam nabavio kofere OEM, polovne, nakon godinu dana traženja.
Moram ih malo srediti, jedan je malo ošećen na kutu (ona plastika) i lagano su pogrebani ovi aluminijski poklopci.
Ja ću ih koristiti isključivo za duža putovanja, pogotovo ona kada se duže vozim na trajektu (da mogu u njih spremati opremu koju skinem kad stanem).
Inače i ja radije stavim sve u centralni i u torbu na zadnji sic.
 
  • Like
Reactions: seki22 and Švabo
Africa je konačno došla na red.
Montiran je Rapid bike QS i tu ćemo trebati još testirati i malo fine tunninga preko laptopa odraditi (samo upshift je moguć na mom modelu Africe). Inače on se spaja na Rapid bike EVO CDI koji sam prethodno montirao.

Stavljeni su i IBEX donji crash barovi. Mislio sam da će ići gore bez problema, no obzirom da imam druge grane morale su se raditi preinake...na kraju nije loše ispalo.

Stavljeni su i Barkbusters štitnici ručki/ruku.

Dosta za ovu zimu.

 
Kakvi je ovo crni dodatak šta san zaokružija? Moja to nema
 

Attachments

  • Screenshot_20230118_090113_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230118_090113_Samsung Internet.jpg
    306.2 KB · Views: 0
Jel bar osjetis kakvu vecu razliku ?!

Kupio sam cijeli set, oče male gumene plus plastične što idu na prednju masku te ima još jedan par dole blizu kilera.

Možda ovi plastični što idu na prednju masku pomognu s vjetrom za ramena. Maknuo sam ih jer se vozim po terenu da u slučaju pada ne nastradaju ili slome masku. Imam cijeli ta set kući mogao bi prodati
 
Je stavljao netko onu mrežicu na svjetlo?
To mi još fali ... :mrgreen:
 
Kupio sam cijeli set, oče male gumene plus plastične što idu na prednju masku te ima još jedan par dole blizu kilera.

Možda ovi plastični što idu na prednju masku pomognu s vjetrom za ramena. Maknuo sam ih jer se vozim po terenu da u slučaju pada ne nastradaju ili slome masku. Imam cijeli ta set kući mogao bi prodati

Ja sam stavio samo ovaj što ide od rezervara prema volanu, da mi ne puše odozdo i s tim san zadovoljan
 

Attachments

  • Screenshot_20230118_140932_Gallery.jpg
    Screenshot_20230118_140932_Gallery.jpg
    260.3 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: Švabo
Nego tko zna da li su svjetla na običnoj AT model 2016/2017 ista kao i na modelu 2018/2019 ?
Pitam zbog ove zaštite svjetla od Barracude koja mi se baš sviđa, ali piše da je za 2018/2019:

 
Danas kupio Cardo tako da sad mogu zenu slusta kad se vozim na motoru ne samo u kuci 🤣.
Imam Freecom duo i zadovoljan sam s njima baterija drzi 10 h muzike mozda i duze, nadam se da ce i Cardo ovako dugo Ali s boljim tonom 😊
 

Attachments

  • FA6826EE-4B15-451C-BBAB-B3C636D44C43.jpeg
    FA6826EE-4B15-451C-BBAB-B3C636D44C43.jpeg
    1.6 MB · Views: 0
  • Haha
Reactions: Dene and Švabo
Danas kupio Cardo tako da sad mogu zenu slusta kad se vozim na motoru ne samo u kuci 🤣.
Imam Freecom duo i zadovoljan sam s njima baterija drzi 10 h muzike mozda i duze, nadam se da ce i Cardo ovako dugo Ali s boljim tonom 😊
Sta nisi uzea Cardo Bold
 

Attachments

  • 93124355-BF94-4EA6-8DE1-47D896FD301E.jpeg
    93124355-BF94-4EA6-8DE1-47D896FD301E.jpeg
    1.2 MB · Views: 0