Nova Honda Africa Twin

Trazim koliko db ima originalni auspuh al me ne ide...ima li ko tu informaciu?
Mislin stavit Leovince cili nehomologiran auspuh pa da vidim koliko je glasniji :unsure:
 
Africa je doma i testiran je quick shifter.
Radi dobro, fali onaj "feeling eksplozije" kad prešalta, npr. na KTM Adventuru 790 od frenda je to dosta izraženije.
Kada sam naštimavao preko programa prikazivao mi je slabu reakciju na osjetljivost senzora pa sam, po uputama ekipe iz Rapidbikea, spustio osjetljivost sa 40 na 20 (spustiti znači povećati) i onda se osjetljivost povećala.

Ima netko da kuži (iz vlastitog iskustva) ove druge postavke u "ms" (npr. cut off, hold off, hold on..)







 
Ovo je već drugi Grizzly koji ima mali. Nije bilo nikakvih problema do sada. Mada nije ih puno ni vozio baš.
To je dječji kroserić za laganini vožnju i vježbanje/učenje.
 
Ovo je već drugi Grizzly koji ima mali. Nije bilo nikakvih problema do sada. Mada nije ih puno ni vozio baš.
To je dječji kroserić za laganini vožnju i vježbanje/učenje.
Maloj bi nesto uzea ima 7g da se moze vozat ili odma 65cc pa sam miran par godina
 
A glej, za malu od 7 godina je Grizzly top i bit ce joj 3-4 godine dovoljan, osim ako nije vec par godina na motoru i zeli malo zesce vozit (skakati i slicno).
 
Ima li razlike izmedu rezervara od 2016 do 2019?
 
U obicnoj…..
Nema….tj ne bi tribalo bit
Mislin da nema ni razlike ni do 23
Atas je ralika 18/19 24,2(ili 24,4) dok od 2020 ima 24,8
To znam za atas ali neki prodavaci napominju dae rezervar za model 2016/17 :unsure:
 
To znam za atas ali neki prodavaci napominju dae rezervar za model 2016/17 :unsure:
Mislin da je 18 nesto….ispod 19…..19 nije sigurno i mislin da se nije minjala zapremina od 16 pa sve do sada
Jer cua bi to negdi….megdi bi pisalo a nisan nista vidia……za atas je odma pisalo….
Ali sta te briga
Uzmes 18/19 model(nebitno jel obicna ili atas)
I cekas 2024 oce li bit novi model ili samo nove boje
Ako je potuno novi model onda cekas do 2025 da vidis jel model OK
A kazen ti…do tada vozis 18/19 model…
Win-win situacija
 
  • Like
Reactions: pa3q
Da ne zafali, kupia prednje plastike i rezervar mat crni. Onda vidia oglas novi tank bile boe plus koristene plastike i blatobran. Uzea i to. Narucen nosac za gps, podizac blatobrana, outback gornji crash bar, soft luggage (kad dodu obaviestim jer su mozda dobra opcia). Jos se mislim o full auspuhu. Idu jos acerbis handguards i ceparke cca 60:40.
Razlog: u svibnju konacno Maroko:cool: sto vise off road-a...
E i kupljena karta od Chris Scotta jer za snac se tamo valjda nema sanse bez stare skole:)
 
Da ne zafali, kupia prednje plastike i rezervar mat crni. Onda vidia oglas novi tank bile boe plus koristene plastike i blatobran. Uzea i to. Narucen nosac za gps, podizac blatobrana, outback gornji crash bar, soft luggage (kad dodu obaviestim jer su mozda dobra opcia). Jos se mislim o full auspuhu. Idu jos acerbis handguards i ceparke cca 60:40.
Razlog: u svibnju konacno Maroko:cool: sto vise off road-a...
E i kupljena karta od Chris Scotta jer za snac se tamo valjda nema sanse bez stare skole:)
Super…ma sta super odlicno
Evo ja planiran na lito malo u Alpe ako uspijen sve poslozit ali uvik obaveza preko glave
 
Zato prvo odradim sve rezervacie, po mogucnosti pola godine unaprid, i onda nema nisam vas obaviestia na vrime:mrgreen: